Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted Justin Bieber...

Szerinted Justin Bieber tehetséges?

Figyelt kérdés
nem arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire szereted/nem szereted. és fiú vagyok, de szerintem tehetséges a gyerek. és nem vagyok rá féltékeny, pedig a barátnőm is nagyon odavan érte.
2011. aug. 19. 18:18
 1/10 anonim válasza:
0%
Szerintem az.:)
2011. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

jaja nagyon tehetséges

nagyon jól rajzol

2011. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Hy,

En utalom azt amit kepvisel :p (Stylist, zeneiro, szovegiro, etc) Nagyoon! :DD

De azt el kell ismerni, hogy nem tehetsegtelen a srac, sottt szerintem, ha nem mondanak meg neki, hogy mit jatszon egesz fogyaszthato is lenne!!!

Tuti, hogy o se szereti a zenejet, CSAK EL TUDJA ADNI (nem kiszit...)

Ez az en velemenyem ^^

2011. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nagyon tehetséges:)
2011. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lehet, hogy tehetséges, de nem az éneklésben :D
2011. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:) végre hallom ezt is. tudjuk, hogy nem valami jó zenére "költi". de tehetséges. szép hangja van. akinek van füle, az hallja.
2011. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valamennyi tehetség biztos szorult belé, mert a hangokat kiénekli szépen. Viszont nekem a hangszíne nem tetszik... :S Meg a zenei stílus, amiben mozog.


18:43-as!

Hát ezen jót röhögtem! :D:D

2011. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hallgatom a dalait, egy koncertfelvételt sem láttam róla... de van hangja, és ennyi épp elég.
2011. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehetsége az van az tény de amit most művel az borzasztó.,
2011. aug. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az. Egyértelműen az. Hallgass meg egy gyerekkori Jacko felvételt, ugyanolyan odaadóan teljes szívvel-lélekkel tud énekelni, mint ő.

Foggalmam nincs, hogy akik cáfolják, azok tulajdonképpen süketek, vagy csak arra irigyek, hogy 'könnyen' és hamar jutott magasra...

Vannak olyanok, akiket az ennyire "könnyen kedvelhetőség" taszít, és hánynak tőle.. hát vannak ilyenek..

Én nagyon szeret(t)em, az hogy most mit működik, jelenleg hidegen hagy, valami nem kóser vele..


A dalait meg ő írja, meg hangszereli, és egyik másik szöveg nagyon tuti, én itt röhögtem rajtuk, nagy kópé volt a srác az első albumon; hát a többi majd kiderül...

2011. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!