Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az Uniwell...

Mit gondoltok az Uniwell gitárokról?

Figyelt kérdés
[link] Aki ismeri ezt a márkát, és tud is gitározni, az szólhatna róluk egy két szó4!
2011. aug. 18. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
egy kezdő gitárosnak bőven elég.... az első gitárnak ugy sem szabad még profinak lennie mert az véleményem szerint butít. ha gitárt szándékozol vásárolni és még kezdő vagy akkor csak bátran..
2011. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ha kezdőnek számítok 8 év gitározás után.... Amúgy nem, de most van egy sz@r epiphone-om, és azt akarom lecserélni, vagy les paulra, vagy valami szép sg-re, de igazából még egy strato is szóbaj öhet..... xD De a legjobban a les paul feküdne nekem, és hallottam ezekről a gitárokról, és nem tudtam semmit róluk, gondoltam megpróbálok informálódni.....................
2011. aug. 18. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
hááát akkor inkább azt mond mennyit akarsz rászánni??
2011. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha lenne lovettám akkor egy 100 120 rugónál többet nem az biztos. :D
2011. aug. 18. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább bátran ajánlom a Cort gitárokat!! Nekem is olyan van és eléggé megbízható! és az árai sem nagyon kétségbe ejtők mert nem régi márka de odabaszós! :)
2011. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=V37qfYO4MQY


itt egy videó hátha megtetszik!

2011. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kisgé válasza:
Hello, tegnap kaptam kézhez egy Uniwell CE-03CEQ elektroakusztikus gitárt. Kicsit félve rendeltem meg látatlanban, de mivel visszaadják az árát ha visszaküldöd, gondoltam megéri a rizikót. Cutaway formájú nem drága fémhúrost kerestem direkt nomádkodni, de nem találtam. Cort Jade már nincs, a többi (stagg, sx, soudsation, harley benton) se volt készleten sehol, hogy kipróbálhattam volna, csak rendelésre hozzák, szóval nem lehet válogatni, egyikről se hallottam túl jókat (talán a cortot kivéve), pedig sokkal drágábbak, mint az Uniwell. Igazából nem nagyon hittem el, hogy 18 500 pénzért jó gitárt is lehet kapni, de nagyon kellemesen csalódtam. A kidolgozása, a hangja alapján szerintem k jó vétel volt. Fel voltam rá készülve, hogy állítgatnom kell majd, valamennyire értek hozzá, ez az 5. gitárom, de nem volt rá szükség. (Igaz, vékonyabb húrokat fogok rá tenni, akkor majd kell kicsit tekergetni) Egyedül a H húrnál vettem észre, hogy magasabb fekvésben nem tökéletesen pontos, a hangológép mutatott pici eltérést a 12. érintő felett, de fülre nem volt bántó. Aki észreveszi, az már úgysem ebben a ligában játszik... :) A kulcsok jónak tűnnek, este behangolás után vagy 3 órát nyúztam, és még reggel is tartotta a hangolást. Az elektronika szépen szól, az EQ tényleg használható. Kipróbáltam torzítóval is, akkor csúnyán gerjedt, de hát ez a piezzo hangszedő nem erre való. Ha a gitáron leveszem az elektronikát és az erősítőn tolom fel, akkor azért némi metál riffelést is lehet rajta tolni :) A nyaka kényelmes nekem, alig 1 mm-el szélesebb fent, mint az Epiphone LP-m, és a cutaway miatt a szólókat is elég jól lehet rajta játszani, vagyis lehetne, de a jelenlegi húr erre nem igazán alkalmas. Nem tudom milyen elektromos gitárokat készítenek, de ez az akusztikus nekem nagyon tetszik, tényleg a legjobb ár-érték arány, csak ajánlani tudom. Üdv: Gábor
2013. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!