Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Minden jrock fan mániákus...

Minden jrock fan mániákus vagy vannak köztük olyanok is, akik "mérsékeltebben" rajonganak?

Figyelt kérdés

Több ilyen fannál is láttam, hogy szinte félelmetesen és betegesen szeretik a visual kei bandákat. Történeteket találnak ki róluk, blogolnak stb.

Én is szeretem, sok éve hallgatom napi szinten, de attól még normálisan viselkedek és nézek ki.

Nem is mernék ismerkedni velük, mert nekem ők kicsit félelmetesek:P Vagy ez csak a látszat?

21L


2011. aug. 11. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is normálisan viselkedek, és öltözködöm. Amúgy a blogolással szerintem semmi baj sincs, meg azzal sem, hogy történeteket írnak. Ez is egyfajta hobbi.

Mondjuk azok a dolgok már igen érdekesek, hogy lehúzzák a színpadról a bandát (pl Guild-nál).

15/L

2011. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm is nagy rajongó,de totál normálisan viselkedik és öltözik.Egyébként blogolni meg történeteket írni én is szoktam,csak én goth/symphonic rock/metal bandákról,meg általában gothokról.:P

De azért az már durva,ha a szinpadról lehúzzák szegénykéket.:/

2011. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Általában csak látszat de van amikor téll elég idióta az illető és az elég bosszantó -.-
2011. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én nem visongok, írok töréneteket vagy blogolok, csak szimplán imádom hallgatni az ilyen zenét, de a külsőmön is látszik azért, és emiatt ki tudja talán első meglátásra tőlem is "félnél". A legnagyobb "bűnöm" ilyen téren, hogy néhanapján cosplayelek 1-1 bandatagot, de ez is csak egy kreatív hobbi, ettől még normálisnak tartom magam, és nem hiszem hogy beteges ha valakinek a külsején is meglátszik a dolog, persze hétköznap mértékkel, nem szoktam égnek álló hajjal meg vakolatnyi sminkkel utcára menni:D szerintem az az ijesztő rajongás amiről beszélsz inkább a fiatalabbak között jellemző, de kivétel persze mindig akad. (14-16 évesekre gondolok itt)

19/L

2011. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lara712 válasza:
Vannak ilyenek, de én például normális sima cuccokba járok amihez veszek ilyen vasalható matricát és rávasalom a cuccaimra!:) normális a kinézetem de azért ott van az hogy rajongok értük! A hajam is olyan hogy hosszú de középen fel tudom tüskézni, de viszont simán is tudom hagyni...Szerintem olyan Jrock fanokat keress akik (ahogy az egyik előttem lévő fogalmazott) nem cibálják le a színpadról a kedvencüket!:)
2012. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!