Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van (nak) itt olyan (ok),...

Van (nak) itt olyan (ok), akik "fanatikusan rajonganak" Madonnáért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ùgy értettem a kérdést,hogy nem csak a zenéjét,hanem a stílusàt,személyiségét stb-t is szeretitek-e?

Mennyi ideje szeretitek,csalàdotok,baràtaitok mit gondolnak erről?

Légyszi kört is írjátok.:-P


2011. aug. 9. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőm Madonna fan.Bírni nem lehet vele ha Madonnáról hall pedig már 19 éves... Imádja a stílusát a ruháit.Magát a nőt és a családját.Mindig napra kész Madonnából-amikor csak lehetősége van akkor Koncertre is megy és Madonna egyik táncosával levelezik... A szobájában ilyen Madonna szentély van kicsit már ijesztő:D De aranyos.


18L

2011. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kört,hanem kort.:-P
2012. máj. 27. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ismerek lyen embereket :)

A dalai jók, főleg a 80-as évekbeliek, de a személyisége nem szimpatikus. (Riválisa, Cyndi Lauper sokkal inkább. Tényleg, rá emlékeztek?)

2012. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is nagy Madonna fan vagyok :) mar 20 éve :)
2012. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első és harmadik válaszoló,az igen!:))

Én "csak" 7 éve vagyok fan,de annyira imádom a nőt,hogy az leírhatatlan!xP

2012. aug. 5. 03:16
 6/8 anonim válasza:

Kérdező! Madonna régebbi vagy újabb számait szereted?

Nekem személyes kedvencem a Papa don't Preach, Like a Virgin, Material Girl, Hung Up, American Pie.

2012. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valakinek valami kell Masonnatol akkor szoljon, kb mindene megvan ami valaha megjelent :)
2012. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is Madonna fan vagyok!:D ne kérdezd mióta, mert már kicsinek is bírtam, de amióta úgymond elkezdett kiforni az egyéniségem vagyok oda érte igazán!:D

Anyumat halálra idegesítem Madgevel:D sosem volt fanja, de már szerintem utálja is annyit hall tőlem rólaxD meg ugye Madonnat valahogy minden nap tudok hallgatni:D Apum nem velünk él, de ő szereti:D

A barátaim: van akik szeretik (de nem olyan rajongók mint én), van akiknek közömbös és van akik kimondottan nem szeretik (nem értem őket na mind1xD)

18f:)

2014. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!