Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok nekem punk és...

Mondanátok nekem punk és metál zenéket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

punk: régi TANKCSApDA, Alvin és a Mókusok, Green day, Sum 41, Sex Pistols

Metál: MetallicA, Iron maiden, Sonata Arctica, Children of Bodom, The Cradle of fifth, Arch Enemy, Slipknot, Skillet, Avenged Sevenfold, Dream Theater, Bullet for my valentine, Anthrax, Megadeath, új TANKCSApDA, Depresszió, In Flames, Slayer

2011. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Metalnak meg nagyon sok fajtája van:

Power metal: Kamelot, Dream Evil

Black metal: Gorgoroth, Dimmu Borgir, Venom, Bathory

Trash metal: régi Metallica, Slayer, Exodus, Moby Dick, Akela

Death metal: Six feet under, Cannibal Corpse

Nu metal: SlipKnoT, KoRn

és még nagyon sok alműfaj :)

[link]

2011. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Egyet értek az előttem hozzászólóval de én még a death metalt és a trash metalt kiegészíteném.


Death metal: Death,Unleashed,Massacre,Autopsy,Morbid Angel,

korai Sepultura albumok pl.Morbid Visions vagy Bestial Devastation,Immolation,Dismember,Torture Killer,Obituary,Bloodbath,Kataklysm,Grave,Skinless,Deicide.


Trash Metal: Kreator,Sodom,Destruction,Későbbi Sepultura albumok pl.Arise,Beneath the remains,Chaos A.D.


Melodic Death Metal: Arch Enemy.


De itt van ez az oldal ezen sok zenekar van stílusokra bontava metal zenén belül is [link]

2011. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ja és a Sepultura alatt a Max Cavalera korszakot értem
2011. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek k*rvanagy zöldkéz :DDD

"GLAM METÁL: Az érkező lovagot meglátva a sárkány röhögőgörcsöt kap, és beengedi a kastélyba. Az bemegy, ellopja a királylány sminkkészletét, és megpróbálja gyönyörű rózsaszínre festeni a kastélyt."

2011. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, most láttam, hogy az Arch Enemy-t írták már.
2011. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kösz, neked is ment a zöld kéz.:D Hát igen, tényleg eléggé kifigurázza a metál fajtáit. De a glam metalhoz még odaírtam volna, hogy magáévá teszi a királylányt Egy glam metal zenész ezt nem hagyta volna ki.:)
2011. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!