Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti a MCfly-t? Mi a...

Ki szereti a MCfly-t? Mi a kedvenc számotok?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem az együttest, de nem igazán látom, hogy itthon olyan sok rajongójuk lenne.... persze biztosan vannak, sőt már találkoztam is egy párral, de sajnos tényleg nagyon kevés emberrel aki ismeri őket :S
2011. júl. 24. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg szoktam nézni amiket belinkelsz és tetszik a zenéjük. Nem mondom hogy kedvenc, stb., de időnként szívesen meghallgatom. Igazából nem is gondoltam hogy angolok, azt hittem amerikai együttes, mert nincs a zenéjükben az a tipikus english feeling. Mo-n valamiért az ilyen stílusú zenekarok nem népszerűek, valahogy más a nép ízlése, nemtom miért.
2011. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem őket. Ők a kedvenceim. :D

Elsőnek: szerintem az én linkjeimet szoktad megnézni :D Én linkelem be őket elég sokszor. Bár lehet, h a kérdező is. :) :D

2011. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
linket nem nagyon szoktam küldeni... de imádom őket! Jó lenne egyet koncertezni! :D
2011. júl. 25. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is imádom <3 kár hogy itthon nem olyan híresek megérdemelnék :(
2011. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
így bizony! Ki a kedvencetek?
2011. szept. 6. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:

én is nagy rajongójuk vagyok, olyan életkedvvel csinálják ezt, nekem nagyon bejön:))

a kedvencem tőlük a Please,Please :))

2012. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Imádom őket! :D

Kedvenc szám? Majdnem mind tetszik. :D De legjobban talán a "Star Boy" ami alapból a Star Girl, de a boyos változat nekem jobban bejön.

Kérdés: csak nekem tűnik úgy hogy Harry kicsit túlságosan is szereti Dougie-t? :D

2012. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!