Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a hangom, alakítható,...

Milyen a hangom, alakítható, lehet vele kezdeni valamit? Sztem nem nagy cucc, csak apukám mondogatja hogy megpróbálhatnék énekelni, ám nem tudom éppen.

Figyelt kérdés

Ez csak egy próba, Him-re énekeltem rá/ill próbáltam. Elég gyenge és szégyenlős felvétel lett, nem szeretek mások előtt énekelni... És nem vagyok itthon egyedül, ugyh próbáltam ugy, hogy senki se hallja, halkan.. hátha hallatszik belőle valami amire lehet véleményt alapozni. Köszi előre is a véleményeket!

[link]


2011. júl. 12. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, de ez így olyan rossz minőségű, hogy én képtelen vagyok véleményt formálni.
2011. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ok, ha birok, valamelyik nap majd csinálok másikat.
2011. júl. 12. 20:59
 3/10 anonim válasza:
Nem nagyon lehet érteni, próbáld meg egy másik számmal (pl Wolf Kati Szerelem mért múlsz, azzal jól megmutathatod, h milyen a hangod) és a zene legyen sokkal halkabb, te meg ne félj :)
2011. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ok, majd megpróbálom, köszi! Én már csak ilyen félős vagyok ebben :)
2011. júl. 12. 21:03
 5/10 mbalage ***** válasza:

Ha nem szeretsz mások előtt énekelni, és csak apukád miatt gondolkodsz rajta, akkor inkább hagyd az egészet!


Viszont ha te magad akarsz igazán énekelni, akkor nem mások véleményére hagyatkozol, hanem elmész egy zenetanárhoz, aki megtanít gyakorolni. Soha nem kár a zenélésbe, az éneklésbe energiát fektetni!

2011. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem énekelj háttérzene nélkül vmit és mutasd meg azt. köszi :)
2011. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem apukám miatt, csak ő adta a végső löketet, igazából nagyon szeretnék jól tudni énekelni! Csak ugy vagyok vele, hogy ugyan, belőlem énekes már nem lesz, meg már "öreg" is vagyok hozzá: 23. De van bennem valami vágy, amit magam sem értek, ami hajt, hogy próbálkozzak. Aztán lesz, ami lesz. De egyenlőre csak egyedül merek :).
2011. júl. 12. 21:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Háttérzene nélkül, hát, megpróbálhatom majd ugy is.
2011. júl. 12. 22:00
 9/10 anonim válasza:
23 évesen lehetsz inkább igaziból énekes! A 16-19 évesek nem igazán nevezhetik magukat énekesnek, ők csak felkapott tinik
2011. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Huha, Wolf Kati nekem kicsit odébb lesz szerintem... ő profi, én meg most gyakorolom csak a légzést, skálákat meg stb. Ám hallottam őt a Corvinban, klubkoncerten (még amíg ment az X faktor), iszonyú jó hangja van, élőben még inkább!
2011. júl. 13. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!