2011. szept. 14. 16:55
1/2 anonim válasza:
a^3+b^3+c^3-3abc=(a+b+c)(a^2+b^2+c^2-ab-bc-ac)
2/2 anonim válasza:
Bocs, most néztem, hogy egy előjelet felcseréltem.
Helyesen:
a^3+b^3-c^3+3abc=(a+b-c)(a^2+b^2+c^2-ab+bc+ac)