Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárról? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]


vagy esetleg tud ajánlani valaki jobb gitárt? de árban kb ennyi ennyi legyen. kezdő vagyok, és nem akarok ennél többet rákölteni.. de fémhúrosat szeretnék mindenképp. előre is köszi a segítséget. (:


2011. júl. 7. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kezdőnek szerintem tökéletes ez a gitár. :))
2011. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is jó :)
2011. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús. Legelső sorban az ára. Ennyiért klasszikusból is csak egy gyenge jönne ki. Ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, az általában nem is az.

De az is gyanús, hogy aszongya fenyő fedlap, részletekben pedig tető: Amerikai hárs.

Nem mondom, lehet, hogy kezdőként elégedett leszel vele, de ahogyan én látom két forgatókönyv érvényesül az ilyen fogd meg olcsón gitárokkal: elgitározgatsz vele, aztán nem jön be különösebben, megunod, sarokban porosodik. A másik, hogy megtetszik a gitározás, de hamar eljutsz olyan szintre, hogy 'kinövöd', jobb gitárra vágysz, veszel egyet, amaz sarokban marad porosodni. Mindkét esetben kidobott pénz lesz belőle.


Én is 22e-ért vettem gitárt lassan egy éve, de már bánom, hogy nem szántam rá többet, már-már lecserélésén rágódom. Használt gitárt pedig nem olyan könnyű eladni.

2011. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!