Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangos egy rock koncert?

Milyen hangos egy rock koncert?

Figyelt kérdés

Mondták, hogy ha melletted űvőlt valaki, azt sem hallod, de mégis mennyire hangos egy rock koncert?

Sosem voltam még ilyenen, tervezek majd egyszer menni.

Csak nem tudom elképzelni, hogy milyen hangos lesz.

Lehet valamihez hasonlítani, hogy eltudjam képzelni?


2011. jún. 27. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én már sok fesztiválon voltam ilyen egynaposokon és másnap mindig tompa volt egy kicsit a hallásom de hamar rendbe jön... De hidd el nekem minél hangosabb annál jobb, voltam már halk rock koncerten háááát élvezhetetlen
2011. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
figy, tényleg nem fogod hallani ha melleted sikítanak:D füledbe kell ordítani elég szépen.:) De nagyon kiráály! alkohol mellet tényleg leszarod.:D
2011. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez koncert-függő is, de átlagosan véve olyan 120 decibeles egy rock-koncert. A fájdalomküszöb 130 dB, úgyhogy eléggé halláskárosító, főleg, ha a hangfal mellett állsz. De egyszer-kétszer még elviselhető :)
2011. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

most voltam csütörtökön VOLT-on, Sum 41-on. végigüvöltöztem az egészet, barátnőm, aki mellettem állt, elvileg néha jobban hallott engem, mint az énekest, szóval az nem olyan hihetetlen hangos [nagyszínpadnál voltunk]. ha engem kérdezel, csak elsőre tűnik csak hihetetlen hangosnak, aztán meg lehet szokni.

15L

2011. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
sum41 hol van a hangerőhöz képest...:D
2011. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!