Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek teahman zenéit?

Szeretitek teahman zenéit?

Figyelt kérdés

Szerintem az egyik legjobb relaxálós zenegyűjtemény.


Ez a csatornája:

http://www.youtube.com/user/teahman


Ez meg az aktuális kedvencem onnan:

http://www.youtube.com/user/teahman #p/u/12/W17SO37ew6E


2011. jún. 19. 14:05
1 2
 1/12 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Nem, mert csak klasszikust és metált hallgatok.14/f
2011. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Thurston ***** válasza:

14:31


Tehát csupán azért nem tetszik ez a zene, mert beszűkült vagy. Zseniális.

2011. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Nem,csupán azért nem tetszik mert nem szeretem a diszkó zenéket!Elhiheted ha tetszene szónék :).
2011. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, szerintem ezeknek a zenéknek (a legtöbbnek) nem sok köze van a diszkózenékhez, de mindegy.
2011. jún. 21. 16:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Úristen... Írod, hogy relaxációs zene stb, gondoltam, valami nyugis cucc. Beletekerek erre jön ez a gépi dücc-dücc fos. Ennek semmi köze sincs a zenéhez. Hallgass jazzt vagy klasszikus zenét. Vagy vannak kellemes gitárzenék is, amik kikapcsolnak - ha a "rostosabb" műfajt nem veszi be a gyomrod - de ez... pfff.

Ja, a kérdésedre válaszolva: nem szeretem.

2011. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Thurston ***** válasza:

16:13


Ha azt gondolod, hogy most nem azt támasztottad alá, amit én írtam, akkor tévedsz.

2011. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Thurston ***** válasza:

"Ennek semmi köze sincs a zenéhez. Hallgass jazzt vagy klasszikus zenét."


Te meg hallgassál afrikai népzenét. Gitár, fúj, mi az már, nem is igazi hangszer. A Beatles meg zaj.

Viccet félre téve komolyan megdöbbent, hogy milyen ostobák vagytok. Illetve te. :'D


Mindezt egyébként úgy mondom, hogy nem hallgattam meg a linkelt zenét, mert soha nem láttam még olyat, hogy valaki itt érdekes zenét linkelt. De a beszűkült nagymama-rinyákon mindig jót derülök.

2011. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Utolsó! Figyelj nem azért nem szeretek egy zenét mert az a műfaja hanem azért mert maga a komplett nem tetszik.Így van a diszkó mint műfaj nem tetszik mert nem találtam még olyan számot tőle ami tetszene nekem.Ennek meg nem sok köze van hogy én egy más műfajt szeretek.
2011. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Vagyis 16:41-esnek ment.
2011. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ez nem zene."


Ez a leggázabb visszatérő szöveg, ami ezen az oldalon előfordul. Rögtön ezután jön a "nem az én műfajom, én csak ilyen meg olyan stílust hallgatok".

2011. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!