Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok egy nyugtató...

KINGMAX kérdése:

Ajánlanátok egy nyugtató zenét, amit jó például tanulás közben hallgatni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de tanulás közben nem tudok zenét hallgatni. Elvonja a figyelmem. Szerintem jobb csendben:)
2011. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan! Zenehallgatás közben sokkal kevesebb dolgot jegyez meg az agyad, egyszerűen elvonja a figyelmedet. Nem hiszem el azokat az érveket, hogy "muszáj zenét hallgatnom, nem bírom ki..." Ha az idődet tényleg tanulásra akarod fordítani, akkor ne hallgass zenét! Különben az egésznek nem sok értelme van.
2011. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, jó, de én midnent zajban csinálok: például azért nézek tévét, hogy elaludjak rajta. Én mindent zajba (zene, tv, stb..) csinálok. De akkor csak egy-két nyugtató zenét írjatok már. :)
2011. jún. 18. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:

coldplay összes,lostprophets,plain white T's,simple plan


http://www.youtube.com/watch?v=uBqkpBRu9SI HollywoodUndead-Coming Back Undead

2011. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. jún. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!