Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Várható új album ezektől az...

Várható új album ezektől az előadóktól? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
Breaking Benjamin, Billy Talent, Three Days Grace, Linkin Park, Papa Roach, Bullet For My Valentine, Muse, Slipknot, Tankcsapda
2011. jún. 8. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nézz utána!így külön senki nem fogja tudni,max a zenekar,ők meg majd közzéteszik,ha azt akarják,de ha beírod,hogy tankcsapda új album,vagy tankcsapda 2011 előbb-utóbb(ha van/lesz)új album,akkor biztos megtalálod!ez a többi bandára is értendő!
2011. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is úgy gondoltam, hogy aki választ ír az mindegyi bandáról írja le hogy lesz vagy nem... Hanem ha tudja hogy tegyük fel a Papának lesz új albuma, akkor azt írja: A Papa Roachnak lesz. Ennyit kérek. Szoktam nézni, de nem igazán találok semmit, így megkérdezem a többi fanatikust is.. Nem kell rögtön lehordani, hisz arra van az oldal hogy a kérdéseimet feltegyem.
2011. jún. 8. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre,nem lehordani szándékoztalak.De ha nem találsz semmit,akkor az annyit jelent,hogy nincs.
2011. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Attól hogy én nem találok semmit, az nem azt jelenti hogy kizárt hogy lesz e a közeljövőben...
2011. jún. 11. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!