Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most ezek tényleg jónak...

Most ezek tényleg jónak számítanak?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy megtudom állapítani, hogy ki jó, ki nem kinek van jó hangja kinek nincs, és úgy gondoltam, hogy ezeknek az énekeseknek a csillagszületikben sajnos nincs annyira jó hangjuk. Az az Attila nem annyira rossz, de nem is olyan kiemelkedő és úgy dicsőítik, mintha Isten tudja mekkora kivételes tehetség lenne, de hát millió korabeli énekelni kedvelő fiúnak van ilyen hangja. A vak lány nagyon kedves meg minden, ügyesen zongorázik, de nem annyira szép ahogy énekel, mégis folyton azt mondják, hogy fantasztikus nagy tehetség. Én hallom rosszul, hogy ezek tök átlagosak? Vagy most ez a divat, hogy nem kell nagyot alakítani, hanem elég a középszerűség?
2011. máj. 28. 21:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!