Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire számítanak jónak...

Mennyire számítanak jónak ezek a játékok?

Figyelt kérdés

-Dirt 3

-NFS: Shift 2

-Gran Turismo 5

-Red Dead Redemption


2011. szept. 6. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Red Dead Redemtion t ajánlom a legkirályabb játék az egész univerzumba:D:D:D és nem tulzok(;
2011. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az NFS-en kívül mind nagyon jó a maga kategóriájában.
2011. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen tipus vagy. nekem is mondták a rdr-t, de nem játszom vele, mert nem tetszik, én fpses vagyok. kocsisakkal se nagyon játszom, de azok jónak számítanak :D de akkor is, a legjobb autós verseny még mindig a nfs most wanted!!
2011. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A GT5-ről nem tudok nyilatkozni, de a többivel játszottam, és mindegyikkel megvagyok elégedve, csak ajánlani tudom!
2011. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dirt 3 nemnagy szám de azért ellehet vele lenni főleg a gymkhana részében. a shift 2 nekem tetszik nem tudom miért szólják le az emberek hogy szar az irányítása stbstb...felkell tenni a patchet és sokkal jobb lesz:) gt5el nem játszok mert pc-s vagyok az utolsót sem ismerem:)
2011. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen szubjektív...

Én egyiket se szeretem. De lehet Neked tetszeni fognak. :)

Tölts le mindegyikhez egy demót, és próbáld ki! Úgy kapod meg a legtisztább képet. És ahogy fentebb is írták, mindnek jó neve van a saját kategóriájában. :)

2011. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

első kettő egy kalap kaka


dirt 2 marhajó

nfs-ből meg a legutolsó jó az a Carbon volt


a gt5 és a rdr az pedig atom:P

2011. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a shift 2 nek már végképp semmi nfs hangulata nincsen
2011. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!