Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor jön a Hollywood undead...

Mikor jön a Hollywood undead magyarországra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 21:29
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Ott a pont gábor igazad van:D jah és jöhetnének mert rohadt jóóók!!:D
2012. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
100%
Azok akik itt szidják Danny-t, nem azért szidják mert rossz, hanemmert szerették Deuce-t és Danny-t hibáztatjál miatta...pedig ha kinyitnák a k**va fülüket, és eltekinteének amellett h Deuce elment rájönnének h Danny egy *******tul nagy tehetség....Deuce elment....törődjetek bele...
2013. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
Deuce-t kirugták, nem elment
2013. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Öcséééém-.- Le lehet szállni Danny-ről! Majd ha eléred az ő szintjét akkor jártassad a pofádat;) Addig meg kussolsz:D Remélem elvisz a rák téged ^^
2013. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
megértem hogy hibáztatjátok Dannyt, mert Deuce-t szoktátok meg és vele szerettétek meg a HU-et, én is ezt tenném ha Danny-t lecserélnék mert én meg őt szeretem, de a kedves kérdező nem azt kérte h vitatkozzatok erről.
2013. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök jó lenne,ha jönnének!! :D és egyébként szerintem ne bántsátok se Deuce-t,se Danny-t.Mindkettőjüknek vannak hibáik,ez ellen nem tehetnek semmit.Örüljünk,hogy egyáltalán vannak,hiszen nélkülük semmit nem érne a banda. HU FOREVER
2013. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
100%

Danny egymilliószor jobb, mint Deuce!

A RAR-os koncerten az a TV rápakolta az élőfelvételre a Swan Songs-ról az eredeti vocalt... De, hogy mi a francért? -.-

Második dolog, nem Danny tehet róla, hogy Deuce gy*kér volt. Folyton a kedvében kellett járni, mindig csicskáztatta a többieket. De, ha ennyire biztos tudású ember vagy akkor írd be a Google-be és nézz utána.

De ne erőltesd meg magad, tessék itt van egy kis idézet:

"Deuce személyi asszisztenst rendelt maga mellé a turnékra, ráadásul folyamatosan Deuce kedvében kellett járniuk, ami igazságtalan volt az együttes többi tagjával szemben."

De mielőtt azt hinnéd,hogy csak kitalálom, akkor itt van a link: [link]

Csak, hogy tisztázzuk. Deuce nem volt rossz! DE Danny-t nem éri utol. Danny az úgy jött át egy másik zenekarból, neki van gyakorlata a zenélésben.

Deuce miután elhagyta HU-t talán 1-2 számot adott ki, ami nem rossz. The One vagy az America.

Nem akarok vitatkozni senkivel. Ez a véleményem: HU jobb Dannyvel. :) És, ahogy nézem akinek kicsit is van hallása az tudja,hogy jobb a Danny. Csak ennyit akartam.

H.U.4.L.!!!!

2013. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Da.Eki válasza:
Amugy ez a bizonyos kinek mi jön be szerintem van olyan zene ami Deucenak nem áll jol de Dannnynek nem és forditva azon kivul meg lehetne hivni oket valamikor Magyarországra !!!!!
2014. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
imádom a HU-t de csalódtam hogy nincs benne Deuce :(
2014. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:

Most jönnek 2014.Nov.19 Bp. V. ker. Akvárium Klub

Igazából felesleges szidni Deuce-t és Dannyt mert mindkettő jó, nekem hangilag Danny jobban bejön de a régi számok ahol még Deuce volt azok is tetszenek. :)

2014. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!