Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 29 éves férfinek késő elkezden...

29 éves férfinek késő elkezdeni az éneklést?

Figyelt kérdés
Gitároztam,doboltam szóval a zene közel áll hozzám és mindig is szerettem volna énekelni csak most lenne rá lehetőségem,sajnos elöbb nem volt!Érdemes neki állnom?
2011. máj. 20. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és a fürdő szobán kivűl soha nem énekeltem máshol!:)

Ja de egyszer kétszer karaokiztam!:)Azt mondták lehetne kezdeni valamit talán,de az is már vagy 5 éve volt!:)

De én tényleg komolyan gondolnám a dolgot!

2011. máj. 20. 20:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a tehetségkutatók híve, de talán ha jelentkeznél a következő ilyenre, és ott átmész az első rostán, akkor az támpontot nyújtahatna, hogy van-e keresnivalód ebben a szakmában. Egyébként soha nincs késő semmihez.
2011. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha ének tanárról,ha tehetség kutatóról is legyen szó érdemes megpróbálni.


Sok sikert :

Dyna/16

2011. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem késő. :D Van ismerősöm (szintén férfi), aki negyven felett kezdett el énekelni tanulni, és tök sokat fejlődött, ez nem korhoz kötött... :D

Keress egy jó énektanárt, és ha van lehetőség fellépni, kapsz egy kis színpadi rutint is. :)

2011. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SOHA NE ADD FEL AZ ÁLMAIDAT! ennyi^^
2011. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!