Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok Wolf Kati 22....

Mit szóltok Wolf Kati 22. helyezéséhez az Eurovíziós Dalfesztiválon?

2011. máj. 15. 18:46
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
48%
hát ha Kati nem tehetséges, akkor ki az?:) mondj példákat pls.
2011. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%

Azoknak üzenem,akik "szakmailag" zenészfüllel komentálnak itt 2 dologban gondolkodjanak,és ne írjanak itt mindenféle hülyeségeket! 1:Nem a zenéről szólt a szavazás

2:Ebből a választékból,ami itt volt,ha a Magyart fikázod,akkor valószinü eltévedtél és keress egy kiborgos oldalt csillagok háborújával spékelve!De biztos te is unatkozol és a szegénységi bizonyitványod itt lebegteted.Ne tedd,mert szánalmas vagy. ( Ja agyilag! )

2011. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%

Nem arról van szó hogy nem tehetséges,de a dalfesztiválon voltak nála SOKKAL tehetségesebbek!

És ezt el kell fogadni! Hiába szurkoltunk és szavaztunk,és kiírtuk az M1-re hogy hajrá wolf katiii!!

Meg lett az eredménye,,épp csak hogy nem az utólsók lettünk!

Ennyit magyarországról Komolyan mondom én mihamarabb húzok el innen mint a vadlibák,és vissza se nézek!.....ezt az országot egyszerűen nem lehet szeretni :(

2011. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
58%

Szerintem az eredményünk mutatja, hogy ez az egész fesztivál miről is szól. Kati dala nagyon szuper volt, mindenki élvezte, ez látszott is a közönségen, médiában stb.


A szakmai zsűri nem tudom, hol volt, vagy volt-e egyáltalán. az egész pontozás a politikáról, nyalifaliról szólt. Ha csak annyi lett volna a dolguk, hogy mondjanak 1-től tízig számukra szimpatikus országot, uezt mondták volna. A zene itt nem számított semmit, ezért végeztünk hátul, a többi nagy nulla előadó meg elől. Magyarország nagy semmi a nemzetközi téren, inaktív diplomáciával, demokráciához nem méltó belpolitikával, zéró gazdasági mutatókkal, Trianon emlékével stb.

Azerbajdzsán meg - tök mindegy, hogy a zene egy tök átlag nyávogás volt - jó lehetőség Európának, sok a földgáz, az olaj stb, így benyaltak neki.

Azt is eltudom képzelni, hogy sok ország előre lebundázta, hogy ki kire szavaz. Eleve nagy kérdés bennem, hogy pl. Azerbajdzsán miért tartozik Európához?

Katit tudatosan lejáratta a nemzetközi sajtó, a zenéje alatt azt sem írták ki, hogy hogyan lehet rá szavazni. miért? Mert érezték, hogy ez egy jó dal, attól függetlenül., hogy gondolom tudták, hülye Magyarország úgyse győzhet.


Óriásit csalódtam az egész fesztiválban, DE: A zenénk jó volt, Kati gyögyörűen teljesített, nincs semmi szégyellnivalója! Az elsők között kellett volna lennie! Nem rajta múlt! Sajna itt másról szólt a téma, konkrétan, hogy ki kenek a seggét nyalja, kit nevez politikai értelemben barátjának. Undorító, ami történt, szánalmas! Reméljük, a hazai sláger még jobban befut majd, és majd a közönség, a millió hallgató és a sok felkérés majd bebizonyítja, hogy KINEK kellett volna elöl végeznie!!!!


Magyarország szerintem itt sosem fog elől végezni, egyre kisebbek vagyunk Európa szemében, nincs esély, hiába próbálkozunk... Nem is tudom, mi lenne jó, jövőre ismét egy nívós előadást produkálni, és csalódottan hazajönni, vagy inkább el sem indulni ezen az interkontinentális politikai játékon??


Azerbajdzsán meg már most nekiállhat stadiont építeni!

2011. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%

ma 20:37:

Én inkább rockot és metált hallgatok, nem popot, de meghallgattam most Kati számát és az azeriek produkcióját is, és nem lehet egy lapon emlegetni, utóbbi nagyságrendekkel színvonalasabb, akkor is, ha nem az én ízlésem egyik sem. Egyébként szerintem minden idők legjobb eurovíziós dala a finn Lordi Hard Rock Hallelujah című száma volt. De ez csak az én véleményem. A finnek akkor mertek egyedi fellépőt küldeni, nem unalmas, ugyanolyan mint a többi popot, és nyertek is. Hozzáteszem az azeri szám is kitűnik az átlagos popzenéből. Nekünk miért olyat kell küldenünk, akinek ugyan kétségtelenül jó hangja van, de semmi eredetit, semmi érdekest nem tud másokhoz képest? És akkor még háborogni, hogy jaj, nem a magyarra szavaztak? Nekem egyébként lenne ezer tippem, kit kellene küldeni, de hát abban az én ízlésem is benne van, de ha teszem azt nem ízlésem szerint küldenének, de valami különlegest, akkor nem háborognék. Végül is így sem háborgok, mert annyira nem érdekel ki nyeri ezt a versenyt, azon viszont háborgok, amikor valakik a gyenge produkciót védik, csak azért, mert magyar. Félreértés ne essék, nálam is van olyan, hogy valamit azért preferálok egy amúgy jobb külföldihez képest, mert magyar, csak ez az az eset, ahol lenne itthonról nem egy alternatíva.

2011. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
10%

ma 21:24:

Rendkívül elvakult vagy. Vesd már össze kicsit objektívabb módon a 2 produkciót, amit a kérdező linkelt. Nyilvánvalóan látszik, hogy az azeri produkcióban nagyságrendekkel több munka van. És az is látszik, hogy több százezer hasonló dalt lehetne összeszedni a világból, mint amit Kati énekel. Akkor meg milyen alapon várnánk el, hogy rá szavazzanak? Ok, hogy neked tetszik, de ez azért is van, mert ilyenekhez szoktál, nemzetközileg ez a teljesítmény nem sokat ér.

2011. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Üzenem minden eltévedt,valamihez nem értő embernek!

2 férfi ül a villamoson.Az idösebb megkérdezi a fiatalabbat:Mondja kérem mennyi az idő?A fiatalabb elővesz egy szemüvegtokot és azt mondja:Péntek van.Mire az idősebb:Maga is én is ott szállok le?

2011. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg nem értem,ha valaki felel az itt feltett kérdésekre,mielött válaszolna,miért nem gondolkodik úgy ámblokk?Tényleg azt hiszed a zenéről szólt ez a szavazás?

Ja ok nem teszik neked a Magyar,de az Azeri hu meg ha.Na az én véleményem az Azeri zenéről,hogy pont az ilyen daloktól szaladok ki a szobából.A másik ebből a felhozatalból,valóban az első 5-ben kellett volna végeznünk.De könyörgöm ne szakmázzunk már,amikor 100 éve nem termelünk semmilyen szinvonalat a világba,de mégegyszer mondom itt nem a zenéről szólt a szavazás.

2011. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért kell rögtön különféle összeesküvés - elméleteket gyártani, mintha Kati olyan hű, de nagy etalon lenne.Ne felejtsük el, hogy Janicsák Veca előtt esett ki, ami számomra azt is jelzi, hogy a zsűri is beismerte, nincs akkora tehetsége, mint amilyen mutatós a színpadon.Állítom, hogy Kovács Mariannak ezerszer jobb hangja van és Vecának is klasszisokkal, mégse őt küldték, mert kevésbé mutatnak fantasztikusan a pódiumon - női szemmel is: Kati nyaktól lefelé kimondottan esztétikus nő, de csak nyaktól...Miért Azerbajdzsán nyert?Nem egyszerűen azért, mert jobbak voltak?!Ezen még nem tűnődtetek el?Érdemes volna.
2011. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Csorby ***** válasza:
qva xar helyezést ért el,25ből 22lett,leszégyenitette magát és evvel az országot is..bár ezelött is szar volt az ország de...emberek egyszerüen SZÉGYENLEM HOGY MAGYAR VAGYOK!!!!!nem érünk el semmit csak nö az adósága az országnak..sok a köcsög ingyenélő cigó(nagyonnagy tisztelet a kivételnek)...ha elvégzem ezt a pár évet a suliba elhagyom ezt a tetves xar rohadó országot..tudom valaki ezér lefog pontozni de ezt érzem..meg nem is ide tartozott de olyan jól esett ezeket kimondani..
2011. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!