Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok Wolf Kati 22....

Mit szóltok Wolf Kati 22. helyezéséhez az Eurovíziós Dalfesztiválon?

2011. máj. 15. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Ahhoz képest, h mekkora egy kalap sz*r, még elég jó eredmény is.
2011. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

Ez bizonyítja hogy a nemzetközi kapcsolataink a béka segge alatt vannak.

Amúgy nekem nem tetszett egyik sem, mind amatőr - már bocs. :S

2011. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Nézd már meg a videók alatti kommenteket és mindenre rájössz. :D
2011. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
olvastam!csak kíváncsi lennék más véleményére is!:)
2011. máj. 15. 18:57
 5/21 anonim válasza:
63%
Mindenesetre volt olyan jó mint az Azerbajdzsáni, sajnos még mindig egymásra szavazgatnak a szétesett országok, mi meg két szék között a földön csücsülünk.
2011. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Ez szerintem nem a dalok versenye, hanem inkább az országoké...

Azon nagyon felháborodtam, hogy a kib*szott lengyelektől egy k*rva pontot sem kaptunk...

Innentől kezdve már bárki indulat a magyarok közül, esélyünk nincs a nyerésre, ha ez a szám 22....-.-

2011. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Ez a szavazás nem a zenének szólt,hanem annak,hogy mennyire utálják a Magyarokat Europában.Köszönhetően annak a bunkó politikánknak és annak,hogy valóban a béka segge alatt vagyunk,mint nemzet,azon belül,pedig,mint ember.
2011. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
67%

iszonyatósan szánalmasnak tartom h a dalok versenyén (végülis azért eurovíziós DALFESZTIVÁL), nem a dalok döntenek hanem az ellentétek és a politika... iszonyúan felháborodtam, Kati volt a legjobb még közülük, néhánynál már komolyan befogtam a fülem.. -.-"" és külföldön is nagyon elismerően nyilatkoztak Katiról szóval köszönjük meg mindenkinek aki (nem) rá szavazott :))

22? majdnem utolsó.. pedig ő volt ha nem is a legjobb, de az egyik legjobb, a nézőtéren is mindenki állva lengette a zászlóját akkora show-t csinált.. simán megérdemelte volna hogy az első 10be bekerüljön.. azon rohadtul csodálkoztam h az a lipstickes 2 srác megelőzte..


jövőre elindítunk egy 6 tagú cigányzenekart (győzike és pákó a háttértáncos), nah akkor már nyerni fogunk. ;)

2011. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Tessék jó zenészt indítani, és akkor esetleg lehet szidni azokat, akik nem rá szavaztak. Addig csak ártott volna a hazai zenei életnek, ha egy tehetségtelen nyer.
2011. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Igen és az a szomorú,hogy erről nem beszélünk,beszélnek a tévébe.Ez is a sunyogó Magyarra jellemző,hiszen csak a hülye nem látta,hogy nem a dalokra szavaztak.Ami tanulságos volt számomra,hogy akár fejletlen,akár fejlett országok mennyire összetartottak.Le kéne vetnünk végre a büszkeségünket elő kéne venni az emberségünket és talán születne még olyan Magyar,aki ennek az előnyét kiélvezhetné.Én Magyar vagyok,de szánalmas,ahogy viselkedünk emberileg,meg is van és lessz az eredménye.Gratula!
2011. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!