Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Jedward (john és edward)...

A Jedward (john és edward) énekes ikertestvéreknek mi a megkülönböztető jegyük?

Figyelt kérdés
ők az euróvíziós dalfesztiválon Írországot képviselik.
2011. máj. 14. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen tudom, pont a héten olvastam utánuk + néztem az X-factoros videóikat. tudtad, hogy 2. és 3. helyet is kaptak a legidegesítőbb emberek listáján?:D egyébként szerintem nem hasonlítanak annyira (mármint tudom, hogy ikrek, de valahogy különbözik néhány arcvonásuk, vagy nem is tudom, hogy magyarázzam).
2011. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
xD nem is tudtam,,,én csak a fogukat néztem eddig mert az egyiknek a két elsö foga egybe van for dulva vagy hogyan,és a másiknak pedig teljesen egyenes csak nemtudom hogy melyik melyik és az arcvonásukon mit kell nézni?
2011. máj. 15. 14:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is idegesítőek, ők voltak a legjobbak:D tetszik, h van saját stílusok meg hogy mindig pörögnek:D
2011. máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem sem azok, bár el bírom képzelni, hogy fogadta a nép őket az x-factor során :D itt az idegesítős cikk (wikipedia):

At the end of 2009, Jedward were placed third in BBC Three's The Most Annoying People of 2009 following "the overexposure they received during their time on The X Factor". In The Most Annoying People of 2010, they were placed second (behind the England football team) for "becoming successful and being everywhere on TV"

2011. máj. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is kicsit utána olvastam, és hátényleg sokan utálják őket, bár nem értem miért:D
2011. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
John-nak hegyesebb a füle, és a szája fölött van egy sebhelye. Edward pedig picit magasabb, de szerintem ez általában nem látszik. :)
2011. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=7xdWBk8bDLk Itt egy videó, az elején elmondják. :)))
2011. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ömm..Edwardnak a mellkasán van egy anyajegy(ami nagyon kicsii xdd) meg Johnnak a foga máshogy néz ki mint Edwardé.:)Akkor Johnnak egy kicsit kerekebb és (tényleg egy nagyon picit) vastagabb a feje, vagy hogy mondják xd Edwardnak meg hosszabb, és egy nagyon kicsit tényleg magasabb :)Johnnak a szája teltebb, vastagabb mint Edwardé(mondjuk Edwardnak is elég telet, de egy nagyon kicsit azért vékonyabb)hát én mást nem nagyon tudok mondani különbségnek, de összességében szerintem nagyon könnyű megkülönböztetni Őket :)) nem nagyon értem, hogy miért utálják a Jedwardot, pedig senkinek nem ártottak és egyáltalán nem botrányosak, nem úgy mint pl.: Robert Pattinson vagy Lady Gaga..lehet hogy a hajviselet miatt :// áhh nem tudom..meg tényleg állandóan pörögnek és imádnak viccelődni, hát szerintem NAGYON NAGYON aranyosaak :)) azt is olvastam hogy Ők hozták vissza hazájuk jó hírét és szerepet kaptak a BBC-n is ^^én imádom *__* nah de a kérdéshez visszatérően mást nem nagyon tudok mondani.sok sikert a megkülönböztetésben ;))
2011. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én eddig úgy tudtam, hogy John a magasabb 3 cm-rel, de akkor passz :D.. egyébként John izmosabb(már amennyire..), tényleg vastagabb a szája és az első 2 foga ferde (az egyik videóban elmondta, h kiskorában vmi balesete vt :D asszem biciklivel de passz.) és a füle is más.

Edward kicsit tokásabb és hosszabb a feje és máshogy mosolyognak. :D Johnnak mélyebb egy kicsit a hangja, és "jobban énekel" (ezt az egyik interjúban mondták).


Szerintem rohadtul nincs jó hangjuk, de a színpadi mozgáskultúrájuk és a sugárzó energiájuk miatt kerültek be az xfactorba :D De ezért imádom őket.. annyira aranyosak ♥

2011. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem, hogyha több videót nézel róluk, egy idő után már simán meg tudod őket különböztetni. Először én se tudtam őket megkülönböztetni, de más simán megmondom melyik melyik;)
2011. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!