Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valami esélyem ezzel a...

Van valami esélyem ezzel a hanggal a jövőben ha még gyúrok rá?

Figyelt kérdés

Lehet hallani hogy sajna szorongok a szám alatt, egyrészt mert a szomszéd nem szereti ha énekelek... ezért folyton piszkál. Szóval ez nem a teljes tudásom, mert sajna visszafogtam magamat több helyen ahol nem kellet volna "the first for me" pl orrhanga ment át... A másik, hogy olvasom a szöveget(angolom gyatra), nem fejből éneklem. kb 30% al jobb lenne ha normális körülmények között tudnék énekelni.


Ha tudtok Magyar alapot adni, akkor adhattok, köszi.


Sztem amúgy baritone a hangom.


22/f


[link]


2011. máj. 4. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi akarsz lenni a jövöben?

Szerintem érezni hogy van hallásod de a gyakorlás ott kezdödne hogy elkezdesz egy zenetanárhoz járni, aki heti több óra alatt farag rajtad. majd egy igazi zene tanár már tud ötletet adni merre hogyan tanulj tovább, ha igazán van benned valami.

elöször mindenképpen keress egy zenetanárt. ha semmi nem lesz belöled is legalább jó szorakozás.

2011. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
zenében szeretnék tevékenykedni. vannak saját gitáron, és zongorán írt szerzeményeim is, de azokat nem tudom feltenni. nincs meg a technika hogy felvegyem.
2011. máj. 4. 10:46
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy itt egy olyan felvétel ahol 100 as voltam. ez nem itthon készült. [link]
2011. máj. 4. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd abba. Tehetséged megvan hozzá,csak a technikára rá kell gyúrni.
2011. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bugtard válasza:
jóvagy, van esélyed... ajánlom a youtubeot, csinálj videókat ilyesmit.. a szomszéd meg ne érdekeljen... ;D
2011. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén ? nekem tetszik 1 kis gyúrás és jó leszel és ne törődj a szomszéddal !! Az én szomszédomat meg az idegesíti ha elektromos gitározok éjjel-nappal !

Mindent bele :D

2011. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!