Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogyha Lady...

Miért van az, hogyha Lady GaGa vmi új klippel előjön teli mindenféle őrültséggel, akkor az művészi, de hogyha egy éppen egy LSD trip alatt lévő ember találná ki, azt mondanánk rá, hogy őrült?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert fel van hypeolva, mindenki ezt a szart eszi ami abból az undorító p1csából kijön. Pedig nem kéne.... Nem művészi, gusztustalan.
2011. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Amit az előző mondott. Csak fel hypolt szar. De ez mindennel így működik. Meg belegondolsz ő mivel jobb mint bárki más, azon kívül hogy híres. Na meg híres nem = jobb ember.
2011. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hm...:/
2011. máj. 3. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ettől függetlenül még lehet zseniális , de ugyanúgy lehet zseniális az lsds csávó.
2011. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nem mondtam,h nem lehet,csak furcsa h mindenbe igy belekell magyarázni a dolgokat xD
2011. máj. 3. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy Gaga minősége is fénysebességgel süllyed, de ezt sajna nagyon kevesen veszik észre... a legtöbb ember (főleg tini) olyan, hogy bármi jó nekik, amit egy nevesebb sztár kiad, mert az új, és akkor, jaj, azt kell imádni, az az új kedvenc... két hétig, ameddig nem jön más. A Born This Way szerintem kritikán aluli...

(oké, az idősebb korosztály meg pont az ellenkezője, azoknak csak az jó, ami régen volt, és minden újtól következetesen elzárkóznak. Tisztelet a kivételnek.)

2011. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy a gaga nem tol acidot? szerintem a legtöbb dizájner meg az emberek akik effekteket csinálnak tolják, vagy legalább tépnek. (amúgy meg köztudott szerintem hogy akinek sok pénze van Amerikába az kokózik és az is adhat fura ötleteket)

Amúgy meg azért mondják acidosra hogy őrült mert azt hiszik hogy az. az embereknek fogalmik sincs róla hogy miről van szó. amúgy meg attól még hogy művészi attól még lehet őrült.

2011. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát aki acidos az őrült.
2013. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!