Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hiperkarma - Üres miről szól?...

Hiperkarma - Üres miről szól? A drogokról, egy emberről vagy esetleg az énekes saját, "másik" énjéről?

2011. ápr. 30. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a konkrét értelmét kell keresni. Úgy talán nem lenne ennyire érdekes és nem hatna ennyire. A Hiperkarma szövegei egyébként ilyenek...


egy idézet egy Bérczesiről szóló cikkből: "A dalok szövegeiben nem muszáj mélyebb jelentést keresni, szó szerint is érthetőek. Volt idő, amikor maga a szerző is mélyebb jelentéseket keresett, akár a saját szövegeiben is, de egy idő után úgy érezte, hogy már túl sok mindent vesz jelnek, és nem tud eléggé figyelni a valódi, "szó szerinti" világra."


Persze, gondolkozásra készteti az embert, de a legjobb, ha nem a konkrétat keresed benne, hanem csak átadod magad neki. Szerintem ez a dal minden élethelyzetben más érzetet válthat ki az emberből.

2011. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egyébként ismerem a Hiperkarmát, csak kíváncsi voltam a dal "eredeti" jelentésre, hogy Robi miről írhatta. Mert nem tudok eligazodni a szövegen...az elején azt hittem egy másik emberről szól "tátongó ember"; aztán azt, hogy drogoról "veled álmodni könnyebb"; aztán eszembe jutott, hogy saját magáról szól, arról az énjéről ami ő legbelül, ami szeretne lenni, de nem mer mer "Ha igazán élnél én a válladról nézném végig ahogy élek" de lehet, hogy ez hülyeség.

De amúgy persze, mindenkinek azt jelenti amit szeretné, hogy jelentsen, csak kíváncsi voltam.

2011. ápr. 30. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!