Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hiperkarma szövegek értelmezése?

Hiperkarma szövegek értelmezése?

Figyelt kérdés

Akinek van kedve, sokat segítene vele. Nagyon szeretem a hiperkarmát, nyilván néhány szöveget, sort értek (mert ugye sok benne a hasonlat stb) de van amit nem. De akár melyikről, amit ti szerettek írnátok kis "elemzést" hogy szerintetek mit akartak vele mondani/számotokra mit jelent? Mert zseniális szövegek vannak, csak mondom, sajnos nem világos mindegyik. Csak hogy egyet mondjak: Az Üres-ben, hogy "de egy mosolyba bújva még most is

az arcodra fagynék" ezzel mit akart mondani? vagy "veled álmodni könnyebb mint egyedül ébren

vagy valaki mással" Légyszi ne bíráljatok el amiért nem értem, csak segítsetek, illetve írjátok le amit gondoltok (:


2011. jan. 26. 21:55
 2/2 anonim válasza:

nekem pl. "de egy mosolyba bújva még most is

az arcodra fagynék" sor azt jelenti, hogy örülnék, hogyha meglátnál és csak azért mert látsz azért mosolyogsz. = örülsz nekem.

dehát mindenkinek mást és mást jelenthet. ha érdekel a többiről is a véleményem szívesen leírom. mert IMÁDOM a Hiperkarmát!:D

2012. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!