Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Avril...

Mi a véleményetek Avril Lavigne What The Hell című számáról?

Figyelt kérdés
Most ne írjátok le, mi a véleményetek Avrilről,csak a számról!
2011. ápr. 17. 16:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,és kort és nemet is légyszi!
2011. ápr. 17. 16:20
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, majdnem olyan, mint régen volt, bár sajnos az új lemezről csak a What The Hell és a Darlin' lett igazán jó szám szerintem.
2011. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon jó szám!Olyan nyárias.A másik amit mondtál még,azt is meghallgatom,mert még nem hallottam. :)
2011. ápr. 17. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csajos, tavaszias :D

nekem egy hatalmas bajom van avril utolsó két albumával, hogy nyávogósra csinálták a hangját, pedig neki nem is olyan van.

nekem több szám is tetszik erről az albumról (what the hell, alice, darlin, everybody hurts, smile, goodbye)

annak szerintem semmi értelme nem volt, hogy több számot akusztikus verzióban is az albumra raktak, mert ugyanolyan

2011. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, nekem már túl "divatszám". Én az első lemezes Avrilt szerettem :) megvan az első 3 eredetiben, de az újat már meg sem vettem. Mondjuk a The Best Damn Thing is elég gázos volt már.
2011. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik:) De én mondjuk kb az egész albumot szeretem, csak 1-2 szám annyira nem jó... pedig mostanában nem is annyira szerettem a Avrilt, a régi jobb volt, de ez most újra elnyerte a tetszésem:)

15/L

2011. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nagyon nagyon nagyon szeretem. Most is azt hallgatom :) 16/L
2011. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyira jó.Végre nem olyan szám,hogy csak a refrén jó,a többin elalszunk,itt az egész jó.:D
2011. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!