Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek annak érdekében...

Mit tegyek annak érdekében hogy felfedezzenek?

Figyelt kérdés

tudom, hogy sok ilyen kérdés van már itt de azért én is megkérdezem!

pár hónapja kezdett el foglalkoztatni az éneklés és a szövegírás is!amikor énekelek vagy szöveget írok úgy érzem, hogy bármit kiadhatok magamból!mostanában ez lett a hobbim amíg mások a parkba járnak cigizni én inkább írok!

tanácstalan vagyok:szeretném, hogy felfedezzenek viszont nem szeretnék ,,celeb" lenni!

erről eddig nem beszéltem senkinek mert ilyen dolgokat senki nem néz ki belőlem!

előre is köszönöm a válaszokat!:)


2011. márc. 15. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jársz énektanárhoz akkoor kérj tőle tanácsot hogy lehetne ezt megoldani
2011. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha senki sem nézett ilyet ki belőled, akkor elég nehezen leszel felfedezett:P
2011. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha pár hónapja foglalkozol vele, akkor egyelőre ne azon járjon az eszed, hogy felfedezzenek, hanem hogy fejleszd magad. Aztán pár év múlva, ha kiderül hogy tényleg tehetséges vagy-e+tényleg komolyan gondolod az egészet, akkor el kezdhetsz ezen is gondolkodni.
2011. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

minenféleképpen szeretném fejleszteni magamat!

eddig nem gondoltam azt, hogy akik azt mondogatják hogy a zenével bármit kiadhatnak magukból tényleg igaz!most viszont megváltozott a véleményem!

és igen ezt a dolgot én tényleg komolyan gondolom!!!

2011. márc. 15. 14:30
 5/5 anonim válasza:

Elég sok tehetség kutató fog futni jelentkezz!

Vagy pl: ott van a nagy videó megosztó a youtube ha oda teszel fel videot akkor (igaz minimális az esélye), ott is

felfedezhet valamelyik manager!

2011. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!