Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy a youtube-on felfedezzenek?

Figyelt kérdés

Minden álmom , hogy énekes legyek, de nem az a gagyi fajta, hanem normális, elismert énekes. Nem szeretnék megasztárba jelentkezni, vagy hasonló helyekre, amely vagy bunda, vagy az ember nem lesz nagyon megbecsülve. Azon gondolkodtam, hogy teszek fel youtube-ra videót. Szerintetek mennyi az esélye, hogy felfedeznek? + még 1 kérdés gitárosoknak: Baj, ha én nem nagyon szeretek pengetővel gitározni? Jobban szeretek kézzel, pengetővel nekem nem annyira tetszik a hangja... :) köszi előre is

15/L


2010. jún. 1. 14:22
1 2
 1/12 hell-ikon ***** válasza:
1:a youtbe-on lévő videók számával=esélyed a felfedezésre.
2010. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hell-ikon ***** válasza:

Így jobban látszik:

1 : a youtbe-on lévő videók számával=esélyed a felfedezésre.

2010. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsi,és ilyen hozzá álással....xD
2010. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mi baj a hozzáállással? Én nem mondtam, hogy elvagyok szállva magamtól, és a hangomat sem istenítettem, csupán azt írtam le, hogy én nem szeretnék olyan lenni, mint a mai magyar celebek, és különben is, a youtube-os dolog, csak egy elmélet... az első válaszolónak köszönöm :)
2010. jún. 1. 14:40
 5/12 Daweee000 ***** válasza:

Nem sokaknak, de pár embernek bejött. Egy próbát mindenképpen megér szerintem, de aztán kérjük a linket :D

Az ujj pengetéssel meg nincsen gond, van akinek így jobb, van akinek pengetővel. Ha arra működik, amit játszol, akkor nem kell félni :)

2010. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. jún. 1. 15:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Alapíts egy zenekart! Na de mi az igazság? Tényleg énekes vagy inkább híres akarsz lenni? Mert nekem vannak olyan ismerőseim, akik imádnak zenélni és egyátalán nem híresek. És ehhez nincs szükség youtubera. Nem ott kell elsőnek próbálkozni.
2010. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a világ hátamögött élek egy faluban, itt nincsenek nagyon lehetőségek, vannak bandák náálunk, kettő is, de mind 20 év felettiek... a fiatalok között, meg nem nagy az érdeklődés, amúgy, ez már nekem is eszembe jutott... :):)
2010. jún. 2. 10:26
 9/12 anonim válasza:

Szia!Ezt nézd meg!!!!!!

[link]

2010. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én már egyszer válaszoltam egy ilyen kérdésre, h igen is van benne lehetőség! Bár tegyük fel ha rohadt mázlid is van akkor egy manager fog felfedezni aki majd szépen elmagyarázza neked a stílusod és azt, h milyen zenét fogsz játszani mit kell nyilatkozni és bizony néha meg kell alkudni! Nagyon sok tehetséges énekes van az országban, de a szerencse, h a fele nem a pénzért csinálja s emiatt nem is élnek ezekkel a lehetőségekkel!

Egyébként: Sp, Barbee, Justin Bieber,Esme Danteers és még az a 12 éves gyerek is aki Gagát énekel bizony az internet jobban mondva a youtube tette őket ismertté! Ha te hajlandó vagy eladni a lelked akkor nyugodtan tölthetsz fel videót, de mondom ha még valaki fel is fedez akkor valami ilyesmire kell számítanod! SOK SIKERT!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!