Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A 60-as,70-es,80-as, vagy a...

A 60-as,70-es,80-as, vagy a 90-es evek rockjat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
80-90:DDe a 60-70 is jó
2011. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jajajaj, minden mennyiségbn.
2011. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Thurston ***** válasza:

Mindegyik iránt vegyesek az érzéseim.


A hatvanas években szinte a rock össze ágazatát utálom, kivéve a prog-rockot, amit imádok (King Crimson pölö).

A hetvenes évek elején imádom a proto-punkot, a végén pedig a post-punkot, a punkot magát vszont rühellem.

Nyolcvanasévekben még mindig van post-punk jó sokáig, illetve a noise-rock is elkezd alakulni, de ekkor elég domináns volt az az ocsmány glam irányzat, meg a power-pop.

Kilencvenesek... Itt nincs is semmi vegyes. Ez einkább csak elektronikában és jazzben volt ütős évtized. Rockban ott volt a műmájer, rinyálós grunge, meg a fantáziátlanul tucatszar numetal.


Mindent összevetve szerintem a nyolcvanas évek a kedvenceim rock terén. Imádom a post-punkot és a noise-rockot.

2011. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80-90 de a 70-es évek beli aerosmith is jó
2011. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha igényesség szerint nézem és hallom,akkor a 70-es évek,hiszen a legtöbb világhirü zenekar akkor alakult,de mindenkinek más tetszik
2011. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thurston ***** válasza:

"Ha igényesség szerint nézem és hallom,akkor a 70-es évek,hiszen a legtöbb világhirü zenekar akkor alakult"


Itt hol az összefügés? (Mondjuk szerintem alapvetően nem is igaz, amit állítasz, de azért érdekel, hogy hogyan kapcsoldok az igényesség a hírnévhez.)

2011. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát tudod a zene az életem gyüjtö vagyok és sok zenét kértek tőlem,abbol az időböl,főleg blues rockot,de a kérdésedre felelve tudod sokan mondják a jazz a legigényesebb ,én nem szeretem,de tudom miről beszélnek.Igy érted?
2011. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja igazad van "Thr" Gáspár Laci is hires de nem igényes,már értem a kételkedésed igy
2011. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Thurston ***** válasza:
Mondjuk az is baromság, hogy a jazz a legigényesebb, minden műfajban lehet igényes és igénytelen zenét csinálni. 'Szt kész. De értem miről beszélsz, ja.
2011. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!