Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen efektet tettek a...

Milyen efektet tettek a szólóra Infected Mushroom - Heavyweight című szám végén a szólóra?

Figyelt kérdés
Ha vannak ötletek várom őket, már régóta kiváncsi vagyok rá, mert iszonyat jól hangzik! valószínüleg nem pedál, csak utólag tették rá.
2011. febr. 27. 11:15
 1/4 Thurston ***** válasza:
Mondhatnád, hogy konkrétan hol van ez a dolog, ami érdekel, mert a tízperces dalban van egy-két rész amire sejtésem szeirnt gondolhatnál.
2011. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thurston ***** válasza:
Na, mert hogy ha az ötödik perc környékén lévő szólóra gondolsz, akkor nem tudom abban mi nem stimmel neked. Torzítás, ekvalízer, wah.
2011. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak 1 szóló van a számban, és nem csak Eq van rajta, hanem effekt is, és arra vagyok kiváncsi, hogy milyen effektet tettek a szólóra utólag amikor masterelték!
2011. febr. 27. 18:48
 4/4 anonim válasza:

Boss GT-8 Ezekkel lehet azaz multin össze kell

Jazz III Picks Keverni egy ilyen hangzatot és Sony

Ableton Live 7 Vegassal kipofozni !!!

Sony Vegas

2011. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!