Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Szerintetek ezt a...

Gitárosok! Szerintetek ezt a számot objektíve nehéz megtanulni/eljátszani?

2011. febr. 23. 20:07
 1/6 A kérdező kommentje:

talán jobban hallható a gitár studio verzióban:)

http://www.youtube.com/watch?v=1KJ5S-ruX9U

2011. febr. 23. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:
ne kerdezgess inkabb tanuld meg
2011. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azért kérdeztem, mert azt hitem, hogy tök nehéz lesz, de igazából nem. A Tappingre is azt hittem eddig, hogy milyen nehéz, és két nap alatt megtanultam. Jó, nem mondom, hogy nem bakizom néha el, de ahhoz képest, hogy még nem csináltam...

De nem magamat akarom fényezni:D Csak az érdekelne, hogy objekíve ez a szám milyen nehézségű? Kezdő/középhaladó/haladó?

2011. febr. 23. 20:40
 4/6 Thurston ***** válasza:
Ez egy tökjó kezdő szám. Főleg a tapping miatt. Mármint oké, a tapping ijesztő lehet, de ilyesmikkel kell elkezdeni. Meg van benen tremolópengetés is (amikor gyorsan tekersz egy hangon), és az is relatíve tökegyszerű. Így sokmindent kipróbálsz, amiről kezdőként azt gondolhattad, hogy parás.
2011. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hmm ja, én is így gondoltam. bár én pengetővel játszom, nem termolópengetéssel.
2011. febr. 23. 21:26
 6/6 Thurston ***** válasza:
A tremolónak nincs köze ahhoz, hogy ujjal vagy pengetővel játszol.
2011. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!