Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok olyan együtteseket...

Ajánlanátok olyan együtteseket, mint a Smashing Pumpkins?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy a Smashing Pumpkins popzene, mégi sikerült egészen egyedi hangzásvilágot kialakítaniuk. Én pont ezt bírom bennük.

De a last.fm ezeket a bandákat dobja ki hasonlónak:

[link]

2011. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sose volt pop együttes:-) alternatív rockot játszanak többek között.
2011. febr. 19. 12:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Istenem... Tudtam. Nem tudom mirét kell a popot negatív jelzőnek venni. Tudod mi az a pop? Ami könnyen emészthető bárki számára, nincsenek benen kísérletező vagy előremutató zenei megoldások. Ergo ha valami nem komolyzene, nem experimentális (kísérleti), vagy nem progresszív, akkor az popzene. Máfajtól függetlenül! Tehát egy szimpla rockegyüttes is játszhat popzenét és art-rockot. Sőt, egy úgymond komolyzene is lehet popzene, mert pélpául Mozart legtöbb szerzeménye inkább csak szórakoztató célzattal íródott. Remélem érthető jól. :]
2011. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(Ja, nagyjából a popzenének ugyanezt a jellemzését fogod megtalálni akármelyik enciklopédiában.)
2011. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vettem negatív jelzőnek,csak nem tudtam,hogy mire érted popot.
2011. febr. 19. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Teny, hogy a Smahsing Pumpkins a vilag egyik legkarajabb popzenekara.

A Last.fm lista jo otlet. Ami kulonosen kiemelnek, az a Zwan. Elvegre az is B Corgan project.

2011. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. febr. 24. 16:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem, a Smashing Pumpkins nem túl könnyen emészthető, legalábbis nekem nem volt az. Szerintem nem olyan fülbemászó. Persze miután már sokszor meghallgattam, utána az lett, de emlékszem, amikor először meghallgattam a Siamese Dream-t, 1-2 szám jött át csak elsőre.
2011. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem az:-)
2011. márc. 15. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!