Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő gitárosnak milyen...

Kezdő gitárosnak milyen zenéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
közeli helyeken, egyszerű dal meg sok-sok republic már megy... de ami ez után jönne az már pont olyan amiket találtam h túl nehéz..:S ha esetleg tabot tudtok küldeni azt megköszönöm :)
2011. febr. 7. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

kezdj blues és jazzt kiséreteket és azokra improvizálni :D

az ha megy és jól tudsz imprózni akkor jöhet a többi pl.: díszíteni hammer-el,pull meg ilyenek

hidd el nekem

én egy nagyon jó tanárhoz járok aki érti a dolgát és megbízok benne

ha érdekel irj pm-et

2011. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
System of a dawn. egyszerű de mégis nagyon sokat lehet vele fejlődni
2011. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kezdőnek Republic után ne ajánljunk jazzt, mikor az a legnehezebb. :) Szerintem blues-t játssz, alap blues akkordmenetre, kezdve a blues skálával. Youtube-n van egy csomó blues alap (jam track), én azokra szoktam gyakorolni.
2011. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:):) egyébként ilyen skálákat már tanulgatok én is meg imprózni is próbálok több kevesebb sikerrel... van egyébként tanárom köszi.. csak azokon kívül amiket ő tanít még pluszba tanulnék 1-2 jó kis számot
2011. febr. 11. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!