Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Black veil...

Szeretitek a Black veil brides-ot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Énis nagyon birom őket ez az új album nagyon bejött nekem:D a Rebel love song az egyik kedvencem róla!:D
2012. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
sztem nagyon jól jétszanak :DD the best ^^ meg már jöhetnének koncertezni is...
2012. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
*játsznak
2012. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
IMÁDOMMM ŐKET !! *.* :$ <3 <3 <3 <3 <3 <3
2012. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
az első lemezük elég szar, kivéve a Perfect Weapont és a Knives and Penst, De a Set the world on fire egy mestermű, az összes szám fantasztikus, amúgy meg a Mötley Crüet próbálják utánozni :D
2012. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket. Nagyon tetszik Andy szexis, mély hangja. Utálom az olyan fanp*csákat akik csak Andy két szép szeméért szeretik a bandát...
2012. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Imádom a bvb-t. Kedvenceim! az, hogy bejön andy, az azért mellékes, mert előbb szerettem meg a bandát, és ha már bejön andy, akkor a két szép szeme is, és én sztem nem vok p*csa..sajna cuccaim nincsenek, de az összes számukat tudom kívülről, alig várom, hogy megjelenjen októberben az új album :3
2012. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!