Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Marshall MG101FX vagy Fender...

Marshall MG101FX vagy Fender Mustang III?

Figyelt kérdés
Aki jártasabb gitárerősítőkben, írjon valami véleményt plz!
2011. jan. 29. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az MG-k kábé a világ legszarabb erősítői. A másikat nem hallottam még... Szóval végülis nem tudom összehasonlítani.
2011. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez kissé meglepett én eddig rosszat nem hallottam róla
2011. jan. 29. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyanitom, hogy hallassal nem rendelkezo, sznob majmokkal beszeltel akkor rola, mert az elso valaszolonak teljesen igaza van.
2011. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Daweee000 ***** válasza:
inkább a pénzből keress valami 50W körüli fullcsöves cuccot, akár használtan. Az MG raklapfos, a Mustangról nem tudok sokat, valami új cucc telenyomva mindenféle effekttel. Viszont tranyós mint a ház.
2011. jan. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor más márka? Most már elég bizonytalan vagyok, ha tudnátok konkrét márkát,típust mondani azt megköszönném
2011. jan. 30. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Peavey transtube sorozatot próbáld ki (Envoy, Bandit), ha nincs pénzed csövesre!

Igaz, hogy tranzisztorosak, de legalább analóg a torzításuk és tényleg jól szólnak.

Hangszerboltban hasonlítottam össze egy Marshall MG-t egy digitális Vox-ot és egy Peavey Envoy-t. A Marshall torzítottja nagyon ronda volt, pedig szeretem a Marshall-hangzást, a Vox-é nem volt természetes, az Envoyt megvettem...

2012. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!