Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, h már a románokn...

Miért van az, h már a románoknak is van nemzetközi "sztárja", nem is egy, nekünk meg konkrétan. Egy se?

Figyelt kérdés
Pl Inna, meg vannak még hozzá hasonló tuc tuc zenét nyomató csajok, nagy mellel, mindent megmutatunk klippel.
2011. jan. 15. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem van mögöttük egy tőkeerős támogató. Máshogy nem igazán menne. Pedig pl. Zséda messze nagyobb tehetség, mint ezek a román "megcsinált" tucatsztárocskák.
2011. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És a Subscribeot ismered-e? Igaz, hogy nem egy olyan zenei stílus, amit éjjel-nappal lehet nyomatni az MTV-n, de szerintem az összes ilyen p!csától tehetségesebbek.
2011. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekünk is van. Ott van pl. Gábor Zsazsa. Vagy Lugosi Béla. Sokkal híresebbek voltak, mint ez a senki által nem ismert Inna. Vagy a modernek közül ott van nekünk Speak. :)
2011. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De miért áll a egy román mögött tőkeerős támogató egy magyar mögött meg nem? Én a románokat az albánokkal tartom egy szinten, a papucsállatka felett egy kicsivel. Hát tehéhen járnak fel és alá, az Istenért. Persze, nem az erdélyi magyarokra gondolok.


Nem ismerem a Subscribeot, de hát ez az, h kevesen ismerik, ezeket a pi.ákat meg millióan, és éppen ezért kérdeztem így, h nemzetközileg ismert.


Ja, Gábor Zsazsa, meg Béla bácsi, meg a Puskás mi? A magyarok 50 éve nem tudtak adni egy nyomorult előadót a nagyközönségnek, és még mindig ezekkel a régi nagyokkal jövünk. Ki az a Speak?


És olyan rohadtul bosszant, h a magyar egy rendkívül okos, és tehetséges nép, gondoljunk csak a rengeteg feltalálóra, C vitamin, golyós toll, a számítástechnika alapja, gyufa stb, mégse tudja a kutya sem, főleg Amerikában h Mo. egyáltalán Európában van e?

Múltkor néztem Katy Perry klipjét amit itt forgattak és láttam kommentben h London is beautfil city, azt hittem felrobbanok.

2011. jan. 15. 22:11
 5/12 anonim válasza:
Hát ... ez van.A sok tini annyira oda van érte ,hogy azt ,hogy hol készült ,arra szarnak.Mellesleg szerintem te se tudod ,hogy xy országnak milyen jelentős feltalálói vannak.Ne várd el tőlük,hogy ők mindent tudjanak, szerintem az is elég lenne ,ha mi tudnánk a feltalálóinkat,de szerintem még ez sem teljesül teljes mértékben.
2011. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Jah és ha valamikor fáj a szíved ,akkor ezt nyomd be : http://www.youtube.com/watch?v=Nhsq1FFW_K0
2011. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amig ilyen Sp,fluor meg ilyen gyökerek énekelnek addig nekünk nem is lehet sztárunk.Talán az Irie mafia ami ismert lehet külföldön de szerintem az se.

És amig a fiatalok ilyen nyomikat halgatnak mint Tiesto és david guetta(valjuk be hogy semmit se tudnak a zenéről,a zene szégyenei!)

2011. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most he nem csak zenére gondolunk akkor voltak magyar hírességek akiket más országokban ismerik példálul Neumann János ő találta fel az ENIAC-ot ami a mai gépek alapelve volt. vagy Henry Hudini aki a leghíresebb szabadulóművész volt bár kevesen tudják hogy ő magyar.Ezek nem sztárok ,de Magyarok voltak és ismertebbek mint Inna vagy akárki.
2011. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, szintén nem ilyen stílust mondok, de ha keményebb zenéket nézünk, vannak nekünk is hírességeink. A Tormentor pl. nagy klasszikusnak számít black-thrash metal terén, de a Thy Catafalque is egész ismert, a Dalriadáról nem is beszélve.


Ezek szerint, mi inkább ehhez értünk (és gondolom ez nem csak metálzene terén van így), és tudod mit? Inkább legyen igényes zenénk amit ugyan csak egy réteg ismer, de az elismeri és a legnagyobb tiszteletben tartja, mint hasonló tucatzenénk ami már ott jön ki az emberből, ahol jönnie kell.:)

2011. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk azért mert jobb zenét csinálnak? erre nem gondoltál?

Én egyébként nem akarok veled vitatkozni, megvan a véleményed, oké, de arról meg nekem van meg szóval igen, kezdjük ott h mi az hogy tehénen járnak?! :DD ez most irigységből, rasszizmusból vagy magyarkodásból fakad? és mi az hogy az albánokkal egy szintre? Őszintén, hány albánt ismersz hogy így tudsz ítélkezni?

"természetesen nem az erdélyi magyarokra gondolok"

Megbocsáss, ha egy ország a te általad említett "tehénen járás" életszínvonalán van, akkor nem a nemzetiség fogja az embert levenni a tehénről:DD

azon meg miért akadsz ki, hogy valaki szerint London szép? személyes vélemény, lépj túl rajta.

A románokról meg le lehet akadni. Magyar életszínvonallal ne szóld le a románokét:DD az eltérés kb nulla ugyanis

Nem tudom megsértődsz e a véleményeden vagy a szívedre veszed-e (gondolom igen) de nem ez volt a szándékom, csak leírtam mit gondolok.:)) igyekeztem kulturáltan fogalmazni, remélem sikerült:D

2013. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!