Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szintetizátoron is meg lehet...

Szintetizátoron is meg lehet tanulni zongorázni?

Figyelt kérdés

Régi vágyam, hogy zongorázni tanulhassak, de hegedülni tanultam, mert a szüleim drágálltak pianinot venni. Azt abbahagytam, és most újra előjött a zongora-mániám (egyébként apukám is szerette volna, ha zongorázok, csak az anyagiak...), és apa azt mondta, venne egy szintetizátort, ha tényleg komolyan gondolom. Én viszont nem tudom, hogy azon is meg lehet tanulni ugyanúgy zongorázni?

Köszi a válaszokat!


2011. jan. 7. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulásra jó,de később komoly darabokat nem nagyon lehet játszani rajta,mert ki9csi a klaviatúrája.
2011. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A válasz igen, persze hogy meglehet ,, Tanulni ". de igazat adok az előttem szólóhoz , egy idő után már a komolyabb darabok nem nagyon fognak rajta egyszerűen menni ...
2011. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen meglehet . Amugy ahoz hogy ugy jatszhass mint egy zongoran ahoz egy Roland Fantom G8 kell... ennel a klaviaturan a billentyuk szama megegyezik a zongoraeval.
2011. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!