Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a szám, nem megy ki...

Melyik ez a szám, nem megy ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Karácsony körül volt állandóan egy klip a VIVa-n. Nem láttam, csak hallottam. Annyit tudok, hogy olyasmi volt, mint We are the world, szal külföldi híres énekesek énekelték, és sztem vmi ilyen jótékonysági összefogás alapon ment ez is. Nem mostani szám, állandóan eszembe jut, és nem tudok rájönni mi a címe.
2011. jan. 5. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2011. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát ez a We are the world, csak épp a Haitis új verzió. nem ez volt, ezt megismertem volna, de köszi:)

Más ötlet?

2011. jan. 5. 13:30
 3/13 anonim válasza:
We are the World Mitchael Jackson száma és nem tudom melyik feldolgozást keresed de amit a Csillag születikben énekeltek a magyar celebek az szerintem is jó volt ;):)
2011. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
* Michael bocsi:D
2011. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem We are the world feldolgozást keresek! Félreértettétek. Csak azt mondtam h ebben is több sztár állt össze és együtt énekelnek és lehet h ez is valami jótékonysági izé, de nem az a szám.
2011. jan. 5. 13:34
 6/13 anonim ***** válasza:
2011. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem a michael jacksonosra gondolsz?
2011. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem. Az csak egy példa volt, hogy olyan mint, de tuti nem az. Asszem föladom, hogy megtaláljam:( Pedig egész nap ment ma a viva hátha meghallom, de nem.
2011. jan. 5. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Kár, hogy legalább telóval nem vettél fel részletet, úgy könnyebb lenne:S
2011. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne ad föl ! Sztem ezt keresed:Wavin'flag


http://www.youtube.com/watch?v=nB7L1BIDELc

2011. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!