Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet már tudni, hogy az...

Lehet már tudni, hogy az X-Faktor-osok mikor kezdik a koncertturnét? És hogy mikor lesznek Győrben vagy környékén?

Figyelt kérdés

Pontosabban Vastag Csabi és Norbi? A többi nem érdekel...

Köszi a válaszokat! :)


2011. jan. 2. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is megkérdeztem ezt, de nem kaptam választ... engem Budapest érdekelne, tudom, hogy voltak az Arénában, de gondolom, hogy lesz még koncertjük...

Engem Nikolas érdekelne... :) Vagy ha neki lenne egy szóló koncertje, az lenne a legjobb!

De amúgy nem igaz, hogy nincs sehol leírva, mikor lépnek fel!!! Én már halálra kerestema neten... :(

2011. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Nikolas nincs közte, de Budapest és Győr is van.

2011. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Annyira köszönöm!!! Az Isten áldjon meg!!!! KÖSZI! KÖSZI! KÖSZI! :) :) :D
2011. jan. 3. 18:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy örömet szereztem:)
2011. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló, aki küldte a linkeket...

Ha esetleg találsz infot Nikoléas fellépéséről is, küldd már el légyszíves... Köszi!!!

Egy szomorú Nikolas rajongó

2011. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Bocsi, kicsit későn láttam meg a kérdést. Király L. Norbi most szombaton volt Győrben a Mamma Mia-ban, Vastag Csabi 14-én lesz, Nikolas pedig 21-én. Ezen kívül olyat láttam a neten, h. X-Faktor minigálák lesznek. [link] (bal oldalt lehet kiválasztani a helyszínt) Győrben 2 alkalommal lesz, 3-3 fellépővel. Sajnos olyat nem találtam, ami pl. Nyíregyházán, Miskolcon volt (vagy lesz), h. 6-7 fellépő volt, általában sportcsarnokban, és az ár kb. megegyezett ezzel a győrivel. Pedig az lenne az igazi. :)
2011. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedve utolsó, köszi a linkeket, de Budapesten miért nem lépnek fel??? Komolyan, annyira meghallhatnám már Nikolast élőben de sehol nem találok pesti fellépést, annyira mérges vagyok mááár! :(((
2011. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát, szerintem mostanában azért nem lépnek fel Bp.-en, mert ugye volt az a 2 Aréna koncert. De vmikor majd csak elmennek oda is.
2011. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Remélem is.... ó de sajnálom, hogy nem mentem akkor az Arénába... :( Mondjuk igazából egy szóló Nikolas koncert érdekelne igazán... :)
2011. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Reméljük, h. majd ha kiad egy lemezt a Nikolas, akkor turnéra indul, és lesz Bp.-en is, és Győrben is koncertje. Én is megnézném és meghallgatnám. :)
2011. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!