Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedvenc Quimby és/vagy Kispál-...

Kedvenc Quimby és/vagy Kispál-szám?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 21:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

22:56-os vagyok:


16lány

2011. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

13.27-es vagyok

Olyan szívesen megismerném mindegyikőtök. Kevés olyan embert ismerek aki szereti ezeket a zenéket. (kb 5-6)

2011. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
hát, hol laksz? én szegedi vagyok:DD
2011. jan. 6. 20:31
 34/36 anonim ***** válasza:

Kispáltól mostanában: Ágy, asztal tv; Emese; Etetés

Quimby: új album egész nap, azon belül a Turning to the Blue, A bolond meg a gyermek, Ultravaló, régebbiek közül a Sehol se talállak és Az ördög magyar hangja... megunhatatlan!!! Ja, 15/L :):) Amúgy szívesen ismerkednék én is, ugyanis a környezetemben a nővéreimen kívül nem igazán szereti senki a Quimby-t, Kispált :(

2011. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


hogy javítsam az arányt... 40/L vagyok. ;)


Kispál: Csillag vagy fecske (az 5 éves kisfiam is előadja, csak az elején nekem kell fütyülnöm :D), Szívrablás, Gyónás, Mulató, Zsákmányállat, Ha az életben, I like Gemenc...


Quimby: Don Quijote ébredése, Tébolyda, Magam adom, Cuba Lunatica, Legyen vörös, Álmatlan dal, Autó egy szerpentinen, Sehol se talállak, Ajjajjaj, Ultravaló, Fekete Lamour...

2011. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

13.27 és 16.14 vagyok...

Én Hatvanban lakok jó messze tőled. :D

2011. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!