Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy kezdő számára miylen...

Egy kezdő számára miylen gitárt ajánlanátok ha hobbi szinten szeretném használni? Fontos hogy nincs valami sok pénzem, oylan max 30ezret szeretnék rászánni.

Figyelt kérdés
és nyilván akkor jobb lenne ha oylan típusú gitárt ajánlanátok aminél 30ezerből is egy elfogadható minőséget lehetne venni, nem pedig a legszarabbat :D remélem érthetően fogalmaztam, köszi előre is mindenkinek :)
2010. dec. 28. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen gitárra gondoltál pontosan elektromos,basszusgitár,akusztikus gitárra?

Elektromos gitárból szerintem a squier bullet stratocaster elég jó minőség az árához képest főleg hogy a fender csinálja!

De nézz körbe a [link]

Jó sok dolog van elég jó árba.

2010. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
squier bullettet ne vegyél!gagyi!attól h még a fender gyártja ratyi!
2010. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, épp ez lett volna a kérdés, hogy ti akusztikusat/basszust/elektromosat/stb-t ajánlotok e egy csóró kezdő gitárosnak :D


mert pl ha az elektromosoknál a normális minőségű is 50ezernél kezdődik akkor inkább más tanácsot kérek :D de köszi szépen az eddigieket is :)

2010. dec. 28. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
ha normálisat és olcsót akk akusztikusat és abból is cort fender vegyél .
2010. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
másodiknak:te nagyon buta vagy!Harmadik:egyetértek
2010. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne az ár határozza meg, hogy milyen hangszeren kezdesz zenélni! A basszusgitár ritmus hangszer, az elektromos és a klasszikus-, de még az akusztikus gitárnak is egészen más a karaktere, ezért teljesen különböző stílusú zenék játszhatók rajta.

Klasszikus gitár: no comment

Akusztikus: country, lassabb rock számok, tábortűz éneklős gitárkíséret.

Elektromos: country, rock, metál

Elektro-akusztikus: jazz, Rn'R

Persze a fenti nem szentírás, de ez a kialakult gyakorlat. Basszusgitár pedig szinte mindegyik stílushoz adhatja a ritmuskíséretet, de szóló hangszerként is kezelik néhányan.

Azt kell eldöntened, milyen zenét szeretnél játszani, van-e olyan előadó, akinek a játék ínspirálólág hat rád. Nekem nagyon tetszett Duff játéka a gunsból, ezért kezdtem basszusgitározni.

2011. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi midnenkinek :)
2011. jan. 3. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!