Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ibanez rg 370 dx vagy Cort x-11?

Ibanez rg 370 dx vagy Cort x-11?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről a fenevadról? Egy Cort x-11 és egy Ib. rg 370 dx között gondolkozom, az Ibanez felé hajlok, de kíváncsi lennék 1-2 véleményre, mielőtt döntök.

A válaszokat előre is megköszönöm!


2010. dec. 18. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A corton EMG hangszedők vannak, amikkel az Ibanez infinityje fel sem veszi a versenyt. Az ibaneznek nagyon vékony a nyaka, van akinek az előny, de nekem nem kéne túl vékony nyak, mert az hátrány is lehet.
2010. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az az EMG hangszedő abszolút nem előny csak abban az van. Más világ az EMG. Én nem használnék EMG hangszedőket, de ez csak a gitároson fog múlni. Lehet, hogy ígyis-úgyis kicseréli a hangszedőket olyanra amilyet szeretne.
2011. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én nagy Ibanezes vagyok :) nekem csak jó tapasztalataim vannak velük.Nézz meg egy S szériás ibanezt azok a favoritok :) bár a kettő közül is kinek mi jön be dolog volt Cortom is de az Ibanez az ami nagyon szépen szól.Az Infinityk is jó pickupok bár később egy dimarzio vagy egy seymour duncan csodagitárt farag belőle :)
2011. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!