Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár kérdés (lent)?

Gitár kérdés (lent)?

Figyelt kérdés

Most szerdán megyünk elektromos gitárt venni.Egy olyan 40 ezer ft körülire gondoltam.pl Cort,vagy egy kicsit drágább.Erősíttőt milyet kellene vennem hozzá?Vagy egyátalán szükséges-e?Tudnátok írni hogy miket fontos vennnem egyátalán?Csak itthoni hobbi szinten szeretném,maximum később zenekarban.

A pénzről még nem akarok nagyon sokat kidobni,ezért valami olcsóbb árú de jó minőségű dolgokat írjatok.

Köszönöm:)


2010. dec. 17. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Olcsó jó minőségű? Valaki tud ilyet nekem is írhatna:).
2010. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szamóca. ***** válasza:

szerintem jobban jársz ha szetteket nézel interneten, mert ennyi pénzből nem igazán fogsz máshogy kijönni:)

bár én tanácsolnám az akusztikus gitárt, sokkal jobban jársz veke, bár ogndolom te is hajthatatlan vagy mint én voltam anno:D

erősítő kell hozzá, mindenképpen. szerintem minimum egy 15w-s. Kell még hozzá feltétlen a kábel,ugye, a gitár, egy pengető nem árt...és ha nem tudsz hangolni egy hangoló.

majd később egészítgetheted a szettet...szrintem nézz utána neten, lehet kapni ilyen "pakkokat" amiben minden benne van, és általban olcsóbb mint küln megvenni. Persze ennyi pénzért nem fogsz fendert venni full felszereléssel, valami rosszabb minőségűt, de hobbi szintre elsőre jó az.

2010. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tudom hogy már késő (legalábbis gondolom) de azért leirom hogyha valaki olvasná akkor tudja ^^

Ha most tanulsz gitározni és nincs elég pénzed akkor erősítőt ne vegyél, csak egy átalakítót (6.3-ról 3.5-re) és azzal rá tudod dugni a számítógépre és így a gép lesz az erősitő

2011. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Semmi gond,hátha valakinek jó lesz úgy:)Én végülis vettem erősítőt,kicsit többe került,de mindegy.Ma már elég jó megy a gitározá.Imádom a kicsikémet:D
2011. ápr. 2. 20:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Én majd valószínűleg a héten vagy jövőhéten kezdek el gitározni. Várom már :)
2011. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Epiphone Les paul special II
2011. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A Les paul-okat nem ajánlom mert személyes tapasztalat szerint azok csak 100.000Ft fölött jók. Az alatt vannak sokkal jobbak is
2011. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy valaki visszaolvasná,de!

5 hónap alatt azon a szinten vagyok hogy:összes Tankcsapda,és Kárpátia szám.Iron Maiden,Metallica,Guns N Roses számok is fa**ául mennek.Hajrá azoknak akik most kezdenek bele!

2011. máj. 22. 21:55
 9/15 anonim ***** válasza:
hmm.. összes ? az jó nagy baromság ,vagy ha pl a metallicából megy az a összes szám neked gitáron , a legelső album számjától a legutolsó album legutolsó számjáig, akkor mondhatod hogy összes!
2011. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Félre értetted,mert Kárpátia számból és Tankcsapdából írtam az "összeset".Metallicára nem mondtam hogy összes.Am az elsőnek említett 2 előadódtól ha elémnyomják a tabját akármelyiket lejátszom,de úgy gondolom hogy ezek elég könnyűek.Már kezdtél sárgulni és írígykedni kishaver?Xd

Annyira profi még nem vagyok,de leszek,úgyhogy irigykedhetsz előre is.Puszi:)

2011. jún. 5. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!