Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitár hangszedő lecseré...

Basszusgitár hangszedő lecserélése /gond lehet-e a korral/? Lent kifejtettem mi a gondom.

Figyelt kérdés

Ki akarom cserélni a basszusgitárom hangszedőjét mert ami most van benne nem a legjobb a D és G húr gyengébb hangot ad ki /halkabb/ mint az E és A húr. Találtam egy eladó párat webshop-on elég olcsón 4000 ft-ért a kettőt /Aria Pro II/. Az a baj, hogy 12 évesek, kaptam képeket róla olyan mint ha új lenne kinézetre.

Pontos márka : Aria Pro II AVANTE AVB 40

Hangzásban lehet gond, hogy ennyi idősek??? :S

Vagy a tekercs meg a mágnes nem ment tönkre ennyi idő alatt???

Szerintetek bele merjek vágni?

Válaszokat előre köszönöm!


2010. dec. 3. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól hogy egy hangszedő öreg, nem rosszabb a hangja:)
2010. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt jegyezd meg,hogy amiben nincs mozgó alkatrész,az általában nagyon sokáig nem használódik el...persze normál körülményeknél...Amúgy ha egy kis kategóriás gitár,nem sok értelme van cserélgetni a hangszedőt...habár...ez szinte nem pénz.(Félreértés ne essék.)
2010. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat akkor belevágok :)

Igazából gitáron játszok csak szeretek basszuson pötyögni a gitár amibe akarom venni pedig nem egy felső kategória csak mégis zavar hogy nem szól normálisan és tényleg nem lenne értelme drága hangszedőket venni bele.

2010. dec. 4. 01:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!