Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Én jártam 1 évig zeneiskolába...

Én jártam 1 évig zeneiskolába és azon belül szolfésre, az volt a gond hogy szégyenlős voltam és az év végi vizsgára nem mentem el, mert ott közönség elött kellet volna dobolni. érdemes? Lentebb több info!

Figyelt kérdés
Na már az első évbe csak pergő dobon tanulnak az emberek, én is csak azon tanultam. , de van dobverőm meg egy gumidobom. Tudok kottátolvasni dobkottát is az énektanárok aztmondják jó a ritmusérzékem. Rendes dobon nem is jáccotam még. Stb. Mostmár szeretnék rendesen is dobolni, mostmár nem vagyok szégyenlős:DSzerintetek érdemes belefogni újra, bár már nem mennék zenesuliba. Amm oszttársam vett egy elektromos gitárt és szeretnénk egy zenekart. ÉRDEMES BELEVÁGNI?
2010. dec. 1. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
érdemes-e... hát mindenképp jól jössz ki belőle. :D Ismerek olyat aki otthon tanult meg dobolni , azóta bandája van.
2010. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Daweee000 ***** válasza:
Persze... Szerintem a dobosok nagy része nem is látott zeneiskolát, de sok gitáros sem (köztük én :D) nem lesz belőle hátrányod ha nem mész vissza, annyi a dolgod, hogy veszel egy rendes dobszerkót és gyakorolsz, gyakorolsz, gyakorolsz.
2010. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm nektek akik írtak.Amm mennyiért érdemes venni egy kezdő dobszerkót??Bár lehet nem is kell vegyek mert ahol lakok van egy Klubb és ismerem a tuljat meg akik odajárnak.. ott talán engdik a próbatermükbe h gyakoroljak...Különben nehéz megtanulni rendesen dobolni?
2010. dec. 2. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!