Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik azok az együttesek,...

Kik azok az együttesek, énekesek akiket legtöbben szeretnek hallgatni és képesek egy zenei cd-ért pénzt kiadni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

en oszinten bevallom, hogy zenemanias letemre nem veszek zenei CD-t. egyszeruen nincs penzem, hogy annyit kifizessek erte, amennyit manapsag elkernek. mert a CD-rol ugyis rarakom a gepre/mp3 lejatszora, es ott hallgatom, a lemez meg porosodik a polcon.


persze tudom, hogy ez bun, meg lenyegeben karositom vele az eloadokat, kompenzalaskepp tehat igyekszem minel tobb koncerten ott lenni, es sok promocios termeket is megvasarolok (polok, bogrek..).

2009. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az előttem szólóval: a legtöbb ember nem azért nem vesz lemezt, mert nem szereti, hanem mert irreálisan drágák. De azért van néhány előadó, akik különösebben nem panaszkodnak, mert elég jól fogynak a lemezeik még a másolással/letöltéssel együtt is pl Ákos (igaz, ő magát adja ki), és mondjuk Santana sem panaszkodott, amikor a Supernatural egy hét alatt többszörös platina lett világszerte. Mondjuk ő legenda.
2009. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én speciel azért nem veszek CD-t,mert egyszerűen sehol sem lehet kapni Magyarországon a kedvenceim lemezeit.

Egyébként meg tényleg bitang drágák!

2009. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De milyen előadókat szerettek hallgatni?
2009. jan. 13. 12:09
 5/13 anonim ***** válasza:

régi magyar alternatív, régi külföldi underground. szóval mindenképpen 60-as, 70-es, 80-as évek (a nem menő, nem slágerdalos előadók).

20/L

2009. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Például?
2009. jan. 13. 12:47
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha tudnád, mi volt a 70-es, 80-as években a magyar alternatív pl, akkor tudnád az előadokat is. Szóval nem hiszem, hogy jelentene neked valamit a nevük.
2009. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Linkin Park például, ők azok, akiknek megvettem a CD-jét, mert tisztelem őket annyira, és ez más, mint egy gányolt-másolt koncertfelvétel vagy bármi. Arról nem is beszélve, hogy ebben a CD-ben benne volt minden dal szövege, létrejöttének története, csomó kép... amik pótolhatatlanok, ha valaki igazi rajongó! Hmm?
2009. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát én is általában úgy csinálom, ahogy az előttem szólók, vagy úgy, hogy a kedvenceink albumát a barátnőimmel felvátva vesszük meg, és így juttatjuk el egymáshoz, csereberélünk. Nagyon drágák a cd-k, egy magyar könnyűzenei előadó lemezét meg lehet venni 2-3 E ft-ért, ennyit én is adnék érte, de ezt a műfajt nem szeretjük. Egy külföldi metalegyüttes cd-je viszont öt hat rongynál kezdődik, dvd-ről ne is beszéljünk.

Pl valamelyik héten a neten rábukkantam egy Ramones válogatás almbumra, 7 E ft-ért tudtam volna megrendelni. Hát ezt sajnos még nem engedhetem meg magamnak....

A másik dolog meg, hogy én sem fogom a lemezt és teszem be a lejátszóba. Töltöm fel a gépre, rá az mp3-ra, szóval akkor miért porosodjon a polcon...

2009. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a Ramones az jó.
2009. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!