Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik nektek Oláh Ibolya...

Tetszik nektek Oláh Ibolya Baby c. kicsit feminista száma?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten nem szeretem Ibolyát, de ez a szám üt..

Amúgy nem is vagyok férfigyűlölő feminsita, meg nagyon vagány, bulizós csaj se, de ez a dal mégis felpörget:)


Szuper, igényes zene..A szövege nagyon eredeti..Érdemes végighallgatni.


Ez nem a klipje csak szöveg+a dal maga-->


http://www.youtube.com/watch?v=s6Vz0lOpee8


2010. nov. 7. 11:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*feminista
2010. nov. 7. 11:02
 2/12 anonim válasza:
aha
2010. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez a szám rohadt jó lett. Pedig én se vagyok Ibolya rajongó, de elismerem.
2010. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg nagyon szar. Bocsánat a szóért,de ez fejezi ki igazán.. Gondoljatok csak bele: ha a férfiak írnának ilyen dalt,egy csomó nő már lázadozna. Mer elnyomják,és lenézik őket a büdös hímsoviniszták.. Szeritem így van. Amúgy a dllam és ritmika is jó,csak a szöveget nem kellett volna...
2011. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:31

Csak, hogy kicsit rácáfoljak, hogy rengeteg ilyen dal van:Gangszta Zolee dalai, Fluor,(vagy hogyhívják)és még egy csomó előadó.

2011. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Ez a dal nem megint valami külföldinek a koppintása? Lásd Magyaoroszág...
2011. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez a szám nagyon jó! A ritmusa,de még a dalszövege is mert az igazat mondja. Itt Magyarországon teljes a férfiuralom és egy nőnek sokkal többet kell bizonyítania.
2011. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az általános igazságot mondja el, és ha egy nő/lány meghallgatja talál benne számára megfelelő igazságot. Férfiak is meghallgatják ők is mondják, hogy van benne valami, persze lehet Ibolyát lenézni, megszólni, de nálam Ő nagy kedvenc bárki bármit mond csak rá kell nézni és az egész életét láthatod. Lehet írni dalt a női nem megalázásáról is, de ez megint csak a két nem közti ellentétet mutatja, ha valakinek nem tetszik nem kell meghallgatnia az előadót nem kell a dalhoz hasonlítani ő csak előadja és te eldöntheted, hogy tetszik vagy sem, mint a verseknél.
2011. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
en nekem bejon es sok ismerosomnek is egyik kedvenc magyar slagere.Jo ritmus es tartalmas szoveg.
2012. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
37%
okádék :P
2012. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!