Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A HIM - Wicked Game című...

A HIM - Wicked Game című számhoz hasonlót más együttestől?

Figyelt kérdés
főleg a refrénje tetszik nagyon:)
2010. nov. 6. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Q1QKbgN1W7k

Ez ugyanaz a szám, csak egy másik együttestől, mivel többen is feldolgozták.


Ez meg az eredeti Wicked Game, Chris Isaak-tól:

http://www.youtube.com/watch?v=E4SYYQ18xE4

2010. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az eredetit hallottam már, a másik egész jó köszi szépen:)
2010. nov. 6. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:

hát, hogyha ez a szám bejön neked, (nekem is egyébként), más hasonlót sajnos nem tudok ajánlani, mert a HIM az HIM. mármint a hangzását nem igazán lehet utánozni. a hangszerelés is összetéveszthetetlen és Ville hangja pláne.

nem tudom mennyire hallgatod illetve ismered a zenéjüket, ha esetleg nem, akkor tőlük tudok ajánlani neked sok-sok számot.

2010. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem. köszi a választ:)

a zenéjüket nem nagyon ismerem, leszedtem az "and love said no" című válogatás cd-jüket, 1-2 szám nem rossz, de a wicked game üt mindent:) egész nap el tudom hallgatni:) az eredetije is nagyon jó

2010. nov. 28. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:

nah hát ha a válogatás albumot hallottad, akkor sok újat nem tudok mondani neked :)


a Wicked Game stílushoz legjobban hasonlító számok az első két albumon vannak , a Greatest Lovesongs Vol 666.-on, és a Razorblade Romance-on. az ezt követő lemezek, sorrendben: a Deep Shadows and Brilliant Highlights, a Love Metal, a Dark Light, a Venus Doom, és a Screamworks: Love In Theory and Practice, is mindenképp megér egy hallgatást, ha a Wicked Game bejött, akkor bisztosan nem áll túl messze tőled ez a stílus, és akkor bisztosan találsz rajtuk új kedvenceket :)


ha nincs kedved/időd ennyi lemezt végig hallgatni, akkor kiemelek pár számot (olyat persze amik a And Love Said No-n nincsenek) kettőt kettőt albumonként:

Sweet Pandemonium, Circle Of Fear, Wings Of A Butterfly, Killing Loneliness, Passion's Killing Floor, Bleed Well, In Venere Veritas, The Foreboading Sense of Impending Happiness.


további szép napot !

2010. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

okés, áthallgattam őket, egész jók:) ha többször meghallgatom szerintem tetszeni fog 1-2

köszi h fáradtál vele:)

2010. nov. 29. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!