Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zongoraversenyre megyek idén,...

Zongoraversenyre megyek idén, és keresek valami könnyebb Chopin művet olyat, mint amit linkelek lentebb. Írnátok valami hasonlót? A Prelúdiumok nem tetszenek.6 éve zongorázom.

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 15:02
 1/2 anonim válasza:
Versenyre készülsz, és könnyebb darabot akarsz vinni? Akkor nem lesz esélyedé. Az a lényeg, hogy a korodat minél jobban meghaladott nehézségű darabot vigyél. Így nehéz lenne ajánlani bármit is, írd le, hogy miket játszol most. És azok PRELŰDÖK, Bach írt prelúdiumokat. És milyen zongoraversenyre mész?
2011. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Chopin tényleg nem írt preludiumokat.szerintem a tanárodat kérdezd meg.csak úgy egyedül nem szoktak menni.a prelüdök meg nehezek, egy keringőt vagy nocturn-t játszottam volna a helyedben -nem tudom mit játszottál.
2013. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!