Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lesz még valaha olyan előadó,...

Lesz még valaha olyan előadó, mint Madonna?

Figyelt kérdés

Sosem szívleltem különösen, de:

Az előbb láttam egy music evolution videót róla. Lehet őt utálni, de aki nem tudja elismerni, mit ért el az szimplán tényleg csak hater. Több, mint 30 évig ikonikus volt, 1980-as évektől kezdve egészen 2000-es évek végéig sláger után sláger jellemzi a diszkográfiáját, minden korosztály odáig volt érte. Nem is csodálom, hogy őt nevezik még mindig a popkirálynőnek.

Mai viszonylatban egy ilyen énekesnőt sem tudnék megemlíteni, akiről köztudott lesz, hogy még 20-30 év múlva is slágereket ad majd ki... Nyilván vannak mint pl. Taylor Swift, aki most nagyon népszerű egy ideje, de össze sem lehet hasonlítani Madonnával. Bocsánat Taylor fanok, de konkrétan csak 14 éves lelki szinten megragadt 20-30 éves KISLÁNYOK hallgatják a zenéit, turné videóin jókat szoktam nevetni.


ma 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Igen, Taylor, Billie
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkét előadó ki fog futni a Gen Z-vel. Főleg Billie, aki csak azért népszerű, mert a Gen Z alapjáraton hajlamosabb a depresszív zenékre. Nem hinném, hogy olyan sokáig fenntudna maradni.
ma 14:12
 3/3 Kedves Vezető ***** válasza:
80%

Nem lesz, mint ahogy 80as, 90s, 2000s évek sem.

Egyre rosszabb minden, film zene, a személyes kapcsolatok, végül meg úgyis meghalunk.

ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!