Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Még kik a legendák?

Még kik a legendák?

Figyelt kérdés

Dua Lipa, Katy Perry, Taylor Swift, Juice WRLD, XXXTentacion-on kívül nem találok legendákat


Vannak még legendák?



tegnap 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem legendák. Még nem. Lehet nem is lesznek. Na jó, az utolsó kettőről még csak nem is hallottam, ők valahol lehet, hogy azok.
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt viccnek szántad? nem nézem le az összes felsoroltat, de hgy juthat eszedbe pont ők, mint legendék? Legfeljebb sikeresek, deegyikőjük se rendelkezik olyan képességgel, ami szinte megismételhetetetlen, egyikőjük sem mérföldkő a zenében.
tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyik se az XDDD

Legenda mondjuk Freddie Mercury, Kurt Cobain, Elvis, a Beatles tagjai, Jimi Hendrix, Angus Young, Keith Richards, Mick Jagger és még millió van. De ilyen névtelen valakik, meg a jelenleg felkapott énekesnők nem azok.

tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már...
tegnap 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Fixen troll vagy, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ezt komolyan gondoltad😂
tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4: mit?
tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Robert Johnson, John Coltrane, Ornette Coleman, Bob Dylan, Brian Wilson... na, ők tényleg legendák.
tegnap 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezek egy igazi legendának a seggét sem törölhetik ki. 5 év múlva ezekre senki nem fog emlékezni.
tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi év után sem unod még?
tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó kettőről én se hallottam még, de ha a 2000-es évek külföldi női popokonjaira gondolsz, akik talán valamikor legendák lesznek, akkor:


Lady Gaga

Miley Cyrus

Demi Lovato

Rihanna

Nicole Scherzinger

Ariana Grande


Madonna pedig már most is egy élő legenda, “A pop királynője” - bár Ő régen a ‘80-as években kezdte, de még a 2000-es években is szép számmal jelentek meg slágerlistás dalai.

ma 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!